Recent posts

#21
Oglasi / Re: Priprema za ispit iz FARMA...
Last post by blackmagicwoman - 31-07-2017, 12:37:00
Krenuli smo sa pripremama za septembarski rok.
Neda 063 8919601
#22
Da li neko zna gde može da se nađe MODOLEX krema za lečenje hemoroida, pproizvodi je Slovenia lek Ljubljana?
Vidim ovde u popisu lekova da stoji, napisana je i cena ali zvao sam desetak apoteka i kažu da ga nema kod nas.
Unapred hvala na odgovoru.
#23
Oglasi / konsultacije za studente farma...
Last post by MyDseOl8 - 30-06-2017, 10:02:37


             Lekar sa kliničkim iskustvom drži konultacije studentima: farmacije,medicine i stomatologije
             
            iz: Anatomije,Fiziologije,Imunologije,Mikrobiologije,Patofiziologije,Farmakologije i Interne medicine.
           
           mail:[email protected]

           
#24
Oglasi / dipl.farmaceut u penziji
Last post by Slavka49 - 28-06-2017, 16:14:01
Dipl.farmaceut u penziji, sa polozenim strucnim ispitom i licencom, trazi posao u apoteci, na teritoriji Srbije.
tel. 064 2742713 Slavka
#25
Oglasi / Potrebne medicinske sestre, ne...
Last post by benson - 06-06-2017, 08:57:25
Potrebne medicinske sestre sa iskustvom ili bez, negovateljice i čistačice za rad u domu za stara lica,
za sve informacije javiti se na tel. 060-0333335,
Kon.osoba Bogdana
[email protected]
ul.Zrenjaninski put br.152
Borca, Dom Neda-S 
#26
Oglasi / Potreban farmaceut-stazer
Last post by bla.bla - 29-05-2017, 07:18:30
Potreban farmaceut-stazer apoteci Z.U.A. "SaraPharm" u Batajnici. Informacije na br 011/409-29-53
#27
Oglasi / Re: Apoteke koje treba izbegav...
Last post by pahulje - 18-04-2017, 08:45:04
Zdravo kolege, prvi put sad videh ovu temu i stvarno je cool :D

Neko je pre nekoliko godina spomenuo u postovima Lilly.
U ugovoru pise da je plata 52500din a dalje se dobija za topli obrok 1500, za busplus 3275 pa je to osnovna plata za farmaceuta tj. 57275. e sad, ako se radi na praznik, a uvek se radi, ako se osvoji neki target i ako se pitaj Boga sta jos uradi, plata se povecava. Meni je svakog meseca iz nekog razloga bila nesto veca i drugacija a nikad nisam dobila platni listic. 5.ta plata mi je bila oko 62000i nesto zbog praznika i ne znam cega jos.
Prvi ugovor se potpisuje na 1 mesec, drugi na 2 meseca a treci na 3 meseca i tako dalje do 2godine rada na odredjeno, ko izdrzi :D Stalno neke akcije, seckanje cena do beskonacnosti i nazad, promene planograma, itd. Administrator je spomenuo ranije to degradiranje farmaceuta zbog ogranicenja recepture na "2 sa 2" i tog otvorenog tipa apoteke. Slazem se sa njim. Mozda je to Evropski model apoteke ali kad radite u njemu i kad vidite da narod uopste nema osecaj da je to apoteka - PRAVA apoteka, niti da ste vi zaista farmaceut, a pojedini tek ne shvataju i ne razumeju nista, onda vam se vrlo brzo smuci takav koncept apoteke, a i zbog raznih drugih razloga, ako takvu apoteku uporedimo sa onom Pravom apotekom, koja je samo apoteka. :-)

Pozdrav

I da, bas nasuprot njihovim upozorenjima na razgovoru za posao da o plati NE SME drugima da se prica, e bas svi treba da kazu svoje plate, da se zna ko tu sta radi i koliko nas izrabljuju za male pare.
#28
Postdiplomske studije / Re: STRUCNI ISPIT (DRZAVNI)
Last post by Ana89MrPh - 02-04-2017, 21:03:03
Farmaceuti, podelila bih sa vama iskustvo sa drzavnog ispita u martu 2017. godine. Komisiju su cinili Lidija Zoric, Stevan Josimovic i Aurelija Boksan. Pitanje iz farmakologije bilo je po izboru, ako se ponavljalo profesor je pitao neko drugo pitanje koje nije bilo. Iz tehnologije su se ponavljali recepti na primer kapi za oci sa Nistatinom, Minoksidil rastvor i drugi, a sto se tice testova isto su se ponavljali i to su bili uglavnom ispitivanje sterilnosti, metode sterilizacije, ispitivanje kardiotonickih glikozida i drugi. Iz Ustava pitanja su se isto ponavljala: Imunitet poslanika, Neplaceno odsustvo i Invaliditet. Sve u svemu bezrazlozna trema, sve je proteklo korektno, bilo nas je dosta i svi su polozili, niko nije zamerao ako nesto ne znate :-) srecno svima.
#29
Medicinska biohemija / Supa pharmacy
Last post by Umizum - 16-03-2017, 21:17:41
Zdravo,
Prošle godine sam mogla otvoriti npr proteine, elektrolite, triglicerida Itd s ovog sajta, međutim danas ništa ne može. Može li mi neko nešto napisati u vezi toga. Jednom sam gledala kao neke primjere nalaza kod pacijenata, nisam to isprintala. Sada mi to treba ali ništa ne mogu da otvorim?
#30
Oglasi / Re: Apoteke koje treba izbegav...
Last post by Darija91 - 15-03-2017, 21:37:18
Krsenkovici??? Nikad zadovoljni radnicima,a radis ko konj.Plate su ok,ali dzaba kad im svaka sitnica smeta.Ja sam radila,kratko i dozivela mobing.Ako se maksimalno uvuces gazdi i gazdarici dobro ces proci,ali ce zato za sve biti krivi svi oko tebe.Presipanje iz supljog u prazno.Kolege prave smicalice,stalno traze radnike,a sire se ko kuga.Ne znam sta da kazem.Probaj,pa prosudi.Iz kog si grada/