Usmeni u januarsko-feb roku

Started by zooca, 21-01-2008, 23:44:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

zooca

da li neko zna kad prof Ivan i Brizita pocinju da ispituju,28.01. ili kasnije?

makyca

Ja sam danas isla do instituta i sobajicka mi je rekla da ce verovatno svi ispitivati i u februaru kad i ona,osim prof.Miletic,jer ona negde putuje,pa ce ispitivati tek od 13.-og februara,ali ako insistiras moci ce i odmah u ponedeljak da se odgovara!Kapiram da ce svi oni da ponude ako hocemo da odgovaramo odmah 28.-og ili da biramo neki od ponudjenih termina u februaru!
Najtuznije od svega je sto cemo sve to saznati verovatno tek u ponedeljak! :nonono:
Nadam se da sam ti koliko-toliko pomogla!Pozzzzzzz!Srecno! :cvet

tarantulica

Da li je moguæe da usmeni neæe biti odmah 28.?
Ja nisam prijavila brome za ovaj rok, jer sam mislila da æe se usmeni preklopiti sa svim kolokvijumima sa pete godine....  :wall:

shumshi

za nauk, od sada prijavljuj sve na sta imas pravo da izlazis...
lakse se prezali 1000 dinara (jedan dan privredjivanja, barem kod mene  :>), nego propusten rok...
a posto se kod nas skoro sve informacije objavljuju u 5 do 12, kao da visimo na koncu, mora tako...  :wall:

maxy

Da li ce profesor Ivan ispitivati i u februaru

makyca

Da li je mozda neko pologao ispit?Napisite impresije da znamo kako su raspolozeni u ovom roku :help2:!?
Ja sam kod prof miletic pa imam tek 13.-og,bila bih zahvalna kad bi me neko uputio na sta da obratim paznju kod nje!
Hvala! :cvet