sta mislite o osobi ispod vas?salim se iznad vas :)

Started by mirror-girl, 25-07-2008, 20:53:16

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mirror-girl

E suncice,ti stvarno,kao da me zaista poznajes :) :).

A Frcka je stvarno lik,obozavam tako lude osobe...steta sto si daleko! Da skoknes nekad do Bg-a!!

frckica-j

Ko zna, mo¾da i skoknem!
A da ti skokne¹ do BL? Imam sjajnu domaæu vi¹njevaèu... :ziveli

mirror-girl

E hvala na ponudi,dosla bih,ali ja sam ti kokakolicarka  :wave: :) :)

frckica-j


Bla_bla_blaaaa

Tz tz tz...a sta mislite o osobi iznad vas...tj meni? :hm :>:

frckica-j

Sviða mi se kako si euforièno navalila na lubenicu veæu od tebe!  :K2:

mirror-girl

Ja mogu da kazem da je Frcka neko skrooozzz otkaceno stvorenje!! I ti da budes devica??mislim u horoskopu :)-uopste ti ne lezi,pre da budes Blizanac kao i ja  :>:

sunchica


mirror-girl

Ha,ha,ha,ha...E suncice,RAZOCARALA SI ME!!!
Znaci,nemas bas dobru moc zapazanja :(.

Ja samo volim da kad vidim da je neko glavni negde,da mu kidam zivce,tako u skoli sa profesorima,tako -ako Bog da i na fakultetu,svadjalica br 1 i drveni advokat i to mi je mnogo puta pomoglo u zivotu (dobro i odmoglo,ali sta da se radi)!!Sta da kazem,osim da su pljustale petice i kad blage veze nisam imala,ali ja sam u odnosu na vecinu imala: citiram profesora farmaceutske hemije:"Dug jezik i neku harizmu"  :plez

frckica-j

 :THEM:

Kao da vidim sebe!!! Najvi¹e volim da slatko zafrkavam one iznad koji me nerviraju ili su mi samo simpa poput na¹eg Bredlyja, a kad vidim da uspjava... :trfr: :trfr:  :plez

A Sunèice Mirrorka nam je opasno zapoljubita. Ne znamo ko je sreænik, ali da mu se blago-blago mu se!

©to se zièe horoskopskog zanaka, u zadnje vrijeme mi savr¹eno odgovara!  a005 :shock2:

mirror-girl

E Frcko,vec si mi draga kao da te duuugo znam :) :)  :jub:

A zaljubljena jesam i da znas da je srecan kao i ja  :ljubav:

Bred

e pa devojke, na pogresnog ste se nameracile ...  :wink:

sve ce biti ok kad i dok se zezamo, ali kada kazem da moramo biti ozbiljni, onda moramo biti ozbiljni, kao ono za offtopik ...  :wink:

sve ostalo ce nas dovesti u problem ...

:wink:

izvinjavam se za off ali kad sam vec prozvan ...  :kul: :>:

sunchica

ovaj bred misli da je neka faca :K2: i da je ban nesto najgore sto moze da nam se desi u zivotu :what: ali, mislim da je u najdubljoj dubini, ipak dusa od coveka :pljes: ipak bi on istetovirao ime svoje devojke  :Bog :Bog :Bog

frckica-j


mirror-girl

MA :~,pa jeste li me videli u nekoj ozbiljnoj temi..kad je ozbiljno,onda ok,ali kad je zezanje,onda opusteno,mada meni je u zadnje vreme uvek opusteno.... :ok: