Kada pocinju predavanja za brucose?

Started by Nensy89, 14-09-2008, 15:54:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Nensy89

A kada pocinju predavanja za brucose,kada cemo znati raspored predavanja i vezbi? Gde ce biti postavljeno obavestenje?

M@zz@

Biæe verovatno na sajtu fakulteta, ali mislim da bruco¹i svake godine krenu poèetkom oktobra. Znaèi, biæe verovatno 1.10. ili mo¾da krenete èak 29.09. da bi bilo od poèetka nedelje. Nemojte mi uzeti ze zlo ako ne bude tako, ja samo pretpostavljam. :wink: U svakom sluèaju, biæe na sajtu na vreme, u¾ivajte dok jo¹ mo¾ete.  :>:

mirror-girl

Neeeeecu na fax...... :wall: :wall: :wall:

Hocu raaaspust.......Bas sam se navikla tako da ne znam kao cu ponovo da uzmem glupu knjigu u ruke....

Ako cujete kad je polazak za brucose,javljajte!

tasha_90

eeeeee, imam jedno pitanje koje je malcice offtopic, ali pitanja brucosa su zakljucana...
jel se radi neki lekarski pregleda? mislim na to da li se traze neki uslovi sto se tice zdravlja... alergije i to...
ako moze neki brzi odgovor...  :K2:

mirror-girl


shiky

bude sistemski pregled,ali nikakvi uslovi,cisto ono visina,tezina i to...

Bla_bla_blaaaa

Da da...pitaju te koliko si tezak,visok i to je to  :K2:

mirror-girl

Vidi,vidi,a meni rekli nema nikavih pregleda,znaci zivim u zabludi  :>:

Bla_bla_blaaaa

pa ako se ono gore moze nazvati pregledom...popunis svasta nesto...udjes,pita te par pitanjca(visina,tezina,bolujes od necega i to je to) :>:

mirror-girl


Gruja

EEE mozda malo smaram, jel se zna tacno kad pocinju predavanja za nas brucose...? :Bog niko ne rece tacan datum

Bred

mis'im kolege pobogu, pa ne pocinju vam predavanja za 2-3 dana da bih razumeo ovoliku paniku ....  :wall:

KADA BUDE UTVRDJEN TACAN DATUM I VREME POCETKA PREDAVANJA ZA BRUCOSE TO CE BITI OBJAVLJENO U OVOJ TEMI !!!!!!!!!!

I ne razumem po kojoj logici postavljate pitanja u forumu I godine kada vi jos zvanicno niste I godina ...  :wall: :shock2: :>: :kul:


mirror-girl


simnix

Izgleda da je bolje da ne pitamo, inace ode glava  :puca2: :wink:

shiky

majke mi bred,take it easy
pa gde ce da se informisu ako ne ovde  :tacke:
zar nemas to misljenje?   :tlab: