Ispit iz farmakokinetike

Started by Bred, 01-11-2008, 16:51:26

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Hm, sta reci-kao i sve na nasem faxu-TESKO BUBACENJE ... :face:

Ne mogu da verujem da docekamo kraj studiranja da bi nas i dalje silovali u mozak da ucimo napamet i doslovce SVE matematicke formule kao i grafike ...  :shock2:

Da li oni stvarno misle da cu se ja uzdati u to da sam zapamtio formulu bas kako treba pre nego cu pogledati u literaturu?!?!?!

Plus ne vidim zasto se od ovoga predmeta pravi bauk kad 90% studenata nece u apoteci izracunavati koncentraciju leka posle xy sati niti odredjivati model i parametre?!?!

To je ionako posao za specijalizante.

Jeza.

Zadatak se obicno priznaje ili sve ili nista. Mada i to zavisi od prefesorke, Branislava je npr u septembru priznavala zadatak parcijalno. I to koja je profesorka "bolja" je krajnje relativno, meni licno je bolje legla prof.Primorac.

Poene oduzimaju samo tako. Cak i na malim pitanjima. Budi spremni da i ako sve uradite perfektno da ce vam, s velikom verovatnocom, srezati poene ko na giljotini i izvucete neku osmicu , opet kazem verovatno ...

SVAKU FORMULU I SVAKI GRAFIK TACNO obelezen TREBA!!!
Sam tekst bez formula i grafika vam malo vredi.

Imam utisak da najvise oduzimaju poene na velikom pitanju, i tu je pitanje sta treba pisati i zbog toga par primera sam skenirao i postavio ispod.

U principu, ne treba mnogo opsirno da pisete niti da pisete sve pa da oni odaberu sta od toga napisanog se odnosi na pitanje, samo ce te  ih naljutiti ...  :K2:

Zgranuo sam se kad sam video da u malim pitanjima traze tacne debljine celijskih membrana, godinu kada je kinetika osnovana, ime osnivaca i slicne gluposti ... :face:

Sve u svemu-spremite se na sve ...  :wacko: :dole:



[hide]

[/hide]