Kome se obratiti?

Started by brko, 30-06-2009, 10:26:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

shmizla

Pa dobro jel neko raspolozen da se potpise peticija, evo kad prodje rok, npr moze svako da potpise kad bude prijavljivao ispite, i kad se sakupi odredjen broj potpisa da se napise pismo dekanu i ministru prosvete, i obavezno nekim novinama, npr Blic, jer bez toga niko nece reagovati. Eto to je moj predlog. Sta mislite?

Nea

Mislim da bi mogla da se potpisuje peticija, ali nikako ne samo to. To treba da bude samo deo akcije, cisto da  bi baratali nekom brojkom ostecenih studenata. Peticija sama ne bi bila dovoljna , secam se kako su nam poslednju peticiju koju smo pisali za vazenje trajanja oslobanjanja iz tehnologije, bukvalno oduvali i to jednoglasno.

shmizla

Pa da, ali kad se ta ista peticija sa ogromnim brojem potpisa ostecenih studenata, uz propratno pismo posalje u ministarstvo i u novine reagovace i te kako.

iwanna 87

ja mislim  da treba da se posalje dopis ,,Beogradskoj hronici" ,oni i tako svakoga napadaju!! Pa,kada nas faks dospe na RTS,a tu emisiju gleda milion ljudi,da   vidim koliko ce cutati! Niko nista ne preuzima,zato sto znaju da ce sve ostati na peticiji,da smo streberi koji se ne bude,ali kada bismo se 1 borili za svoja prava,videli bi oni!! :box :box

veverica

Krajnje je vreme da se nesto promeni u vezi tog ispita...