Nova skripta iz farmakologije

Started by Bred, 28-08-2009, 21:51:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

suncokret

Ja mislim da ima da se kupi u kopirnici,onoj pored skriptarnice.

nikol

 Napisite molim vas kako moze da se skine cela skripta? Moze da se skine samo 178 strana i pokusala sam vise puta uvek je isto. Ako imate neki savet bila bih vam zahvalna.

Bred

Ova skripta NIJE kompletna, tj to sto ima 178 strana - to je to. Ostalo su slajdovi sa predavanja i vezbi.

:ohwell:

kaja

Quote from: suncokret on 01-09-2009, 17:24:41
Ja mislim da ima da se kupi u kopirnici,onoj pored skriptarnice.
Sta ima tamo da se kupi ovo sto je postavljeno ovde ili...?

suncokret

U toj kopirnici je negde u aprilu,imalo,mozda jos uvek ima,to neznam,da se kupi skripta na kojoj pise da su to pred. prof.Ugresica,to je kucana verzija,ima nekih 200 strana,koliko sam je ja pregledala,u njoj nema sve sto treba za ispit,al ima neke stvari lepo objasnjene,sad sve je individualno kome sta odgovara,a to sto je ovde postavljeno mislim da ima i u ovoj skripti,mozda nije identican tekst i mozda neceg nema,nisam uporedjivala,neka me neko ispravi ako gresim... :wave:

angel_ma

Ja sam Ugre¹iæevu skriptu kupila u kopirnici u Vojvode Stepe 8,zato ¹to je nema na faksu.Cena je 350 din.Kopija je ok,ukorièena.

maki

jel bi mogao neko ko je na Vozdovcu da ostavi tu skriptu da se kopira u npr kopirnici u 4.aprilu u ponedeljak,pa da moze da se podigne npr u utorak..bila bih vrlo zahvalna  :K2: :thanx2:

pisite mi na pm

kristina86

jel moze neko da mi kaze koliko konacno ta skripta ima strana 178 ili 500+ , posto vidim ovde da je neko uspeo celu da skine,a neki kazu da je to sve? :) i naravno, kako moze da se nabavi ostatak?! :help3:

Bred

Nije sve fale slajdovi sa vezbi i nesto sa predavanja ...  :wink:

kris86

a jel zna neko gde mogu da nabavim ostatak, jer koga god da pitam, niko nije cuo za tu skriptu?  :help2:

Bred


sajmon

Moze li mi neko napisati tacnu adresu i nacin da dodjem do te kucane skripte, molim vas! Unapred zahvalna!

sokobiv

Postovane kolege,da li neko sada moze rezimirati odakle je najbolje pored Ranga i Varagica uciti farmakologiju? Da li je istina da je skripta sa srcima puna gresaka?

Mali¹a

Ja mislim da je Rang&Dale ekstra knjiga, Varagiæ mi se ne sviða-za medicinare je okej, za nas ne ba¹...Ima par pitanja samo koja odatle treba pogledati, kao npr. zamenike plazme i interferone koji umeju da upadnu kod prof. Radice. Skripta srce je jako fina ali zaista ima gre¹ke u KVSu.Ja sam od skripti kombinovala nju i skriptu Divljakoviæ ali sam èula da je nova skripta kolege B. najbolja tako da mislim da je najbolje ispit spremati iz nje i Rang&Dale-a :D

Marijanchi

Skripta kolege B. je odlicna. Mnogo nas je polozilo bez problema uceci odatle. Sto se Ugresica tice,  treba vam i ta kucana skripta od 200str. Aritmije, nitroglicerin i jos po nesto iz kvs-a se razlikuje kod njega, tj ne poklapa se sa B skriptom. Savetujem vam da idete kod Ugr. na konsultacije i pitate sve sto vam nije jasno. Meni su mnogo znacile.