Usmeni ispit kod prof. Du¹ka Mirkoviæa

Started by bzzz, 23-09-2009, 09:06:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

bzzz

Zamolila bih sve koleginice i kolege koji imaju bilo kakvu informaciju o ovom profesoru da je podele sa ostalima. Da li je ovo prvi rok da on ispituje studente sa smera DF? Kako pita, koliko je zahtevan, da li postoje neke kombinacije?  :roll:

sladjana

#1
I ja sam danas saznala da sam kod Duska Mirkovica.Za njega sam cula da je strog i da ispituje u Klinickom centru.Da li neko zna kako se potvrdjuje ispit kod ovog profe,da li putem telefona ili 2.10.u Zavodu? I da li iko ista zna o tome sta i kako ispituje?

Upravo sam iz Klinickog centra,putem telefona,dobila informaciju od neke sekretarice da prof.ispituje na Farmaceutskom fakultetu,sto bi trebalo da znaci da potvrdjujemo 2.10.,kao i ostali koji polazu na nasem faksu.Jos je rekla da je ispit 8.10.u 9,00.

bzzz

Ja sam bila na fakultetu danas i dobila iste informacije, prof. pita samo 8.10. u 9h. Inace, ovo je drugi rok da on ispituje. Asistentkinja sa kojom sam pricala nije bas bila raspolozena da daje neke detaljnije informacije o profesoru...

milicagm

Koliko vidim puno je ljudi sad za januar kod ovog profesora kao i ja  :wacko:

gaga2

Da i ja sam kod profesora na usmenom...ajde ako sazna neko kada je ispit neka napise ovde...i da li profesor ispituje na faksu ili na klinickom?

milicagm


kgrd

Jel neko polagao kod profesora? Kakav je i jel se odgovara na klinickom? Hvala

5Nili

Profesor pita na faxu,kazu da je korektan...

Jack

Jel moze neko malo da opise usmeni kod profesora,ako je izlazio... Koncept jel se pise,koliko ide u sirinu sa pitanjima profa....

snesce

Molim vas, ako moze neko da napise kombinaciju pitanja koju je izvukao na ispitu kod profesora Duska?

TheCK


bla,bla,bla

Nema kombinacija,veæ daje pitanja iz glave...
Ne pita ¹iroko,veæ samo ono osnovno i bitno mu je da razumete to ¹to prièate...
Koncept se pi¹e,ne èita ga veæ èisto zbog vas,ja ga nisam pisao,a pitanja su mi bila sledeæa:
1.Dijagnostika dijabetesa
2.Katalitièka aktivnost enzima
3.Ca i Mg
Sve u svemu nevidjeni car od èoveka-prijatan,opu¹ten,nasmejan...

misisipi

Da li je neko polagao ispit u aprilu kod profesora? Ako je neko raspolozen da nam prenese svoje utiske.. i ako neko zna koje je to oblasti prof. predavao?   :help2:

mali veseljak

#13
Da li je neko dobio informaciju kad je usmeni kod prof. Duska? Ja bila danas na faxu da potvrdim i nisu znali da mi kazu ,posle sam zvala i niko se nije javljao.

-----

ako nekog zanima - 19.5. u 9h

misisipi