Fizièko ka¾njavanje dece utièe na njihovu inteligenciju

Started by Bred, 30-09-2009, 00:33:47

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

an85

 :nene: svako treba da vaspitava svoje dete

Quote from: Bred on 12-10-2009, 23:18:02
Ne poenta je bila da je uvek lako biti autoritet i ostar prema TUDJEM detetu, prema svom je to malo teze ...

:wink:

bas je lakse prema svom,kazem mu sta hocu i briga me hoce li da se duri ili kenjka jer procice ga za 2 sata  :ok: 

a sigurno mu ne bi dopustila da dodje do faze da POMISLI da me gadja u vugla   :wink:

frckica-j

Quote from: Bred on 13-10-2009, 12:07:41
Pa sad, radije bi trpeli da vas dete bije, a?

:hm

Naravno da ne. Zato postoje i roditelji, da vaspitaju djecu a ne da oèekuju od drugih da vaspitavaju njihovu djecu.

Naravno da

Bred

Pa kad je majka nije vaspitala onda je dirigent i trebao da je cusne ...

:wink:

iwanna 87

Mozda ona suvise voli svoje dete,pa joj je tesko da je udari,pa joj sve dopusta,zato sto jedino nju ima.. Ona je nju razmazila i zeli da joj ugadja.. Malo je samo u tome preterala.. :run

frckica-j

Quote from: Bred on 14-10-2009, 16:09:21
Pa kad je majka nije vaspitala onda je dirigent i trebao da je cusne ...

:wink:

Ja i dalje smatram da nije! Niko nema pravo da vaspitava tuðu djecu, pogotovo da ih tuèe ili æu¹ka,  bez obzira koliko to radio iz dobre namjere.

an85


frckica-j


Bred

Quote from: iwanna 87 on 14-10-2009, 18:12:34
Mozda ona suvise voli svoje dete,pa joj je tesko da je udari,pa joj sve dopusta,zato sto jedino nju ima.. Ona je nju razmazila i zeli da joj ugadja.. Malo je samo u tome preterala.. :run
Pa upravo to.
Kovrdzo, dirigent je ovde bio u ulozi oca, na neki nacin.  :wink:

iwanna 87

Mozda i treba neko sa strane da izigrava babarogu!! :)) Da bi se dete smirilo! :)) Bolje i dirigent,nego neko deteu bas blizak,jer ce ga onda dete mrzeti...

an85

pa ako majka-raspustenica se ne opameti,drugo joj ne preostaje

Lesko987

Sta mi imamo da se mesamo u tudje vaspitanje i postupcima i diskusijom! :stop:

an85


iwanna 87


Lesko987


frckica-j