Istorija farmacije sa etikom

Started by *maja*, 28-05-2006, 11:10:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

frckica-j

Interesujeme samo ne¹to, prvenstveno vezano za ispit kod prof. Stupara i naroèito ako ima onih koji su odgovarali kod njega usmeno: tra¾i li op¹tu istoriju? Recimo, ako dobijete ne¹to iz Mesopotamije, da li priupita malo taj dio iz op¹te istorije? Davno bi gimnazija, pa me interesuje da li da se malo podsjetim ili da izaðem sa onim ¹to mi je ostalo u tintari... (Imala sam stra¹nog profana u srednjoj, pa mi istorija bila ispit koji sam mnogo uèila i naravno da mi je prilièno dosadila...)

Bred

Pa koliko ja znam u Bgu se kod Stupara polagalo pismeno?

frckica-j

Nemam pojma, kod nas je usmeno. Ne znam, meni su bila super njegova predavanja  :ok: i bila sam na svim, ali nisam ba¹ sa vremenom najbolja da mogu da povadim sve te istorijske èinjenice, a naravno dosta toga èovjek zaboravi vremenom... Pa me zato interesuje...

bellatrix243

Da li neko zna kad je upis ocena iz etike, termina 03.jula?

Bred

QuoteIspit iz Istorije farmacije sa etikom koji je zakazan za 25.09.2009. SE PREBACUJE za 30.09.2009.
Ispit æe biti odr¾an u amfitetarima A1 i A2 sa poèetkom u 11.30.
Raspored polaganja po amfitetarima æe biti naknadno istaknut.
http://supa.pharmacy.bg.ac.rs/courses/61/posts/654

lexie

meni nije jasno nista u vezi etike!!! ako je etika zakazana za 30.septembar zar to nije vec oktobarski rok i kad bi etika bila onda u septembarskom roku?

Cherry

Danas je izaslo obavestenje da je profesorka na trudnickom bolovanju.
Ne zna se ko ce je zameniti, pa bih molila, ako iko sazna bilo kakvu informaciju o tome da napise na forumu.

Cherry

Mozda ce nekoga zanimati:
Profesor Stupar trenutno menja profesorku, koja je na trudnickom bolovanju.
Bice tu do oktobra 2010, a za posle se ne zna.
Ja sam se danas jedina pojavila na ispitu, pa me je pitao usmeno.
Mnogo je fin, to sigurno svi vec znaju...
Izlazite ljudi... 

milchy

kad je ispit za stare studente i da li postoji drugi termin?

ZZZZZZZZZZ

ima li nekih pitanja koja se ponavljaju ili spisak pitanja koja kod njega dolaze?i koliko opsirno treba da se pise?

sasabuba

ima li informacija da ce prof. stupar pitati i u novermbru i decebru apsolvente,da li kod njega apsolventi polazu usmeno i odakle se uci za etiku kod profesora?

zvecarka

Zna li neko kada je potvrdjivanje za izlazak na ispit sada, 30.avgusta 2010. ? Hitno !Hvala !

Mashrum




Ispit iz Istorije farmacije sa etikom biæe odr¾an u sledeæim terminima:

Novembarski ispitni rok: 15.11.2010. (ponedeljak) u 17.15h u amfiteatru A1
Decembarski ispitni rok: 13.12.2010. (ponedeljak) u 17.15h u amfiteatru A1

Nije potrebno prethodno potvrðivanje ispita. Na ispit poneti popunjenu ispitnu prijavu.


:happy:

nunika777

moze li mi neko napisati ispitna pitanja iz istorije farmacije, cujem da postoje nekih 59 pitanja ali ja ih nigde ne mogu pronaci. Inace studiram u Ns-u i prof. Stupar mi predaje ovaj predmet pa se nadam da su to ista pitanja.unapred hvala