KoLokvijuM

Started by M^i^M^a, 21-11-2006, 11:18:19

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

M^i^M^a

i ja sam cula da je bitna ocena sa prakticnog a da kolokvijumi u sustini ne uticu,samo su uslov za potpis :loptica

Dirk

ljudi ove nase mudre asistenkinje su videle kolokvijume na netu i smisljaju nova pitanja a da nema foruma ne bi menjale kombinaciju a mi bi ih vec nabavili nekako tako da je forum ima i NEGATIVNIH strana

SPRING

Malo neobicno razmisljanje, zar ne? Ok je da se kombinacije prenose usmeno, sa kolena na koleno, a ovako im smeta... Problem je u nacinu razmenjivanja informacija?  :`?

Dirk

ma mudre su asistenkinje ali nemogu da se odlucim koja je najmudrija
ma cudo su one
Bolje da nas puste da lepo ucimo farmaceutsku nego da nas tu smaraju

M^i^M^a

Aleksandra je carica,ispala je NAJ asistentkinja.... :cvet

Maslacak

Koja budalastina...
Mada ja nisam ni mislila da one planiraju da vrte ista pitanja stalno :>
U svakom slucaju... ja mislim da treba ovde da pisemo pitanja i dalje.

Bred

I treba. Ako naucite i ova postojeca pitanja, tesko da cete pasti. :wink: A i ako bas hoce da se takmice sa studentima, videcemo koliko ce im uspeti a kladim se da one ne mogu tom brzinom da menjaju pitanja kojom brzinom mi tj vi mozete da ih postavite na forum. :wink:

Maslacak


Harry

Mada sve asistenkinje na bromima su krajnje ok!

DzOnY

joj  prijetelji, pa nisu sve asistentkinje na vezbama extra...ja sam se bar opekao sa djurisickom...zbog njenog ne interesovanja prema studentima,a jos manje prema terminu vezbi...zato sa srecom,pa kome se ona zalomi nek cuti i trpi!Sva sreca pa vezbe traju samo 4 dana!

Kamicak

Moram da kazem samo najbolje o Ivani Djuricic,vezbe su bile krajnje opustene,a devojka je skroz prijatna..a mozda je moja grupa sama po sebi luda,pa nam nikad nije dosadno:)cheers! :ziveli

Kamicak

Ako se neko seca pitanja,moze slobodno da napise :)

tarantulica

A kad je II kolokvijum?  :hmm

sandric

Zavisi kako koja grupa,moja grupa ima u sredu

tarantulica

Moja grupa je pominjala neki petak.... :hmm

U svakom sluèaju, prosledi nam pitanja ako se seti¹  :cvet