usmeni kod prof. Miletić

Started by lorimer, 26-01-2007, 17:39:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

lorimer

jel zna neko sta je ona predavala i kako pita na usmenom?

Jeca

E vidis...to bi i mene interesovalo, pa ako mogu neka iskustva, napomene, pohvale, primede, na sta obratiti paznju itd...  :hmm  :thanx:

Sad mi je palo na pamet da treba ko oni psiholozi da izvucemo profile, onako generalno, svih profesora svih instituta....ali, za sprovodjenje ovog plana bi bilo potrebno mnooooogo meseci...I onda samo klik...i sve o njemu... ;) Sto samo oni da imaju nase kartone, mozemo i mi njihove...  037(nemojte ceo dan na faxu da provodite, malo vam ode mozak ako nista navikli, kao meni sad  :b7:)

Bred

jeco, pa to je ok ideja, pocni sa radom :K :wink:

stef

 Super je profesorka...Uci se iz skripte. Ne treba da se detaljise.

Jeca

Jupiiiiiiiiii..........tra la la laaaa....  :~

Daklem...da krenemo od prve godine  :bokmal:....samo da napravimo jednu novu temu...  :help:

Recimooooo....napise svako svoje misljenje, onako generalno, pa iz svega toga izvucemo one glavne crte i to se objavi...  :batina :loptica

@stef: Hvala  :happy:

Bred

ne, mislio sam da ti napises ili sazmes ono sto je vec napisano o nekim profesorima :wink:

Jeca

#6
A pa daaaaaaaaa.....pravi si organizator, nema sta... Ljudi forumasi ujedinite se!  puc


Nista...pokusacu redom cim nadjem vremena,potrudicu se, pa cemo i to nekako da sredimo...nadam se!  :wall:

Ali dosta ovaj  :OFF i daaaaaaaajte neke informacije o ovim cikama i tetama nasim profesorima, konkretno prof. Miletic  :K :loptica

milav

predavala je vitamine i nesto oko energ. prometa, onaj pocetak.

Jeca

pa dobro ljudi, polaze li neko kod profesorke?

willie the scot

samo ispitna pitanja, i podpitanja u vezi sa tim.ne siri pricu, trazi vrlo koncizne odgovore.kada vidi da znate maksimalno skrati ispit, kada ne znate pokusava svim silama da vas izvuce.dakle, nema frke...samo ispitna pitanja and you`re good to go...

joja

Da ne zna slucajno neko kada pocinje usmeni kod prof.Miletic u utorak? :roll:ili ako neko bude na faxu jel bi mogao da pogleda?ja mislim da je u 10h ali nisam 100% sigurna...

yeca

Mislim da svaki dan kod svakog profesora poèinje ispitivanje u 10h.

Jeca

eeeelem....da rezimiramo, zena je super, saslusa te, pomogne ako zapnes, truuudi se da te ne zbuni (za razliku od mnogih profesora, cast izuzecima)

Srecno ljudi svima koji polazu! :)

malena

Moja jombinacija:
primarna struktura proteina
dijetetski suplementi
mineralne materije
folna kis i B12

Profesorka je jako prijatna,ali ne mogu da kazem opustencija je na ispitu,mada kad je na ispitu opustencija,ali znaju ljudi to da kazu...  :K2: Postavlja podpitanja ali ne nesto preterano,obicno je to nesto sa predavanja na koja iskreno svi znamo retko ko ide,ali ne pravi neki problem i ako ne znas podpitanje,bitno je da se znaju glavna pitanja... Sve u svemu zena je ok... Za svaku pohvalu,i POHVALA za to sto te realno oceni a ne ocenu da daje prema drugim ocenama u indexu...  :pljes: :pljes:

chupava

moja kombinacija
1.indirektna kalorimetrija
2.B2
3.namirnice III grupe
4.karamela

pitala me je formule