Za koga navijate?

Started by krajina, 09-03-2007, 12:12:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

pig_am_am


Baby Boy


chernosamba


Enea

paaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrttttiizaaaaaaaan!

SSesstre88

 Naravno na prvom mestu je uvek klub iz naseg rodnog grada:NAPREDAK :~ :~ :~
A od beogradskih to je:ZVEZDAAAAAA :igra: :igra:

_sanja_

za zvezdu naravno  :~   :~   :~   :~    :~   :~

maxy


Ayrton Senna


jegulja

zwezda mi je swe, zwezda zhiwot je, srce moje je, uwek uz tebe, ZWEZDO WOLIM TE!!!!!!! :ziveli

chernosamba


aska

za Zvezdu, ali iz nekih licnih razloga jako cenim Partizan... ko razume, shvatice

nasty girl

Quote from: aska on 24-03-2008, 16:56:37
za Zvezdu, ali iz nekih licnih razloga jako cenim Partizan... ko razume, shvatice


drago mi je zbog toga i hvala ti...sve sto radimo mi grobari zasluzio je...

:Bog :Bog :Bog

aska

to je samo jedan od razloga... ali je jako bitan. zao mi je sto mnogo danasnjih klinaca, pod laznim navijanjem, za Partizan ili Zvezdu, nebitno, u stvari podrazumeva mrznju ovog drugog kluba...
da, navijam za Zvezdu, ali su mi podjednako lepi pokloni za rodjendan karte za susret generacija Zvezde 91-01 kao i oprostajna utakmica Saleta Djordjevica... dosta nam je ljudi mrznje, daj da volimo na pravi nacin:)

Rokenrol

Za Zvezdu,jos od malih nogu,pamtim sliku sa Piksijem kao mali,i tatu koji je isao u Bari na finale.Nerviraju me ljudi koji ne navijaju za nase klubove kad igraju u Evropi,ja sam vatreno navijao za Partizan u Evroligi,bas mi je krivo sto ispadose,ali uradili su veliku stvar za nasu uzdrmanu kosarku,nadam se da ce stvari malo krenuti na bolje.
Sto se tice fudbala u inostranstvu,Liverpool mi je omiljen, san mi je da odem na taj Enfild i dozivim tu atmosferu...

mihajilo

Ja naravno navijam z aCrvenu Zvezdu!A vi grobari...cccc treba da vas je sramota posle ove bruke danas!!!JEbeni glupi retard sudija je ponistio cist gol!Mozda ste imali vise sansi,al' to je vas problem sto ne mozete dati gol...al' sudija je jeb'o kevu svima...e sad ja njemu jebem sve ...e poludeo sam zbog debila!!Smesno,strasno :bljak: :box :box :box
PS delije su odrzale cas pravog,vernog navijanja...grobari-smesni ste!