Testovi

Started by farmaceut10, 20-06-2006, 12:57:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

farmaceut10

Zasto niko nema testove iz fiziologije ovijeg datuma a ne iz 97 kao sto imam ja

yeca

evo ja sam stavila jedan na nono8 ali mora ja mislim jednom nedeljno da ga neko download-uje
Budite efikasni i brzi - sutra u ovo vreme æu staviti novi test (imam ih jo¹ tri)
:`

farmaceut10

Da li mozes molim te molim te da mi posaljes sve testove sto imas na mejl
Bicu ti zahvalan
[email protected]

yeca

poslato!!
no, da bi i ostali dobili testove, poslaæu i ostala tri kao ¹te rekoh u prethodnoj poruci  :wink:

Bred

Da,da , ostavi link ka fajlu na nono8u ovde

farmaceut10

a imas li jos ili samo ova 3 testa
Ima li negde da se skine jos daima bar jedno 10 da ih skapiram kako razmisljaju

yeca

nemam ni¹ta vi¹e od ta tri - malo li je, a??
i ne verujem da æete i¹ta vi¹e naæi..
a i ti novi testovi, njih su dali profesori da ve¾bamo, sumnjam da æe se neka od tih pitanja pojaviti na testu..

AVENDON

Ja sam testove uploadovao jos 10 juna, evo linka http://www.farmaceuti.com/forum/index.php?topic=119.15


yeca

EVO AVENDON VAM JE STAVIO PREOSTALA TRI TESTA A JA DODAJEM RE©ENJA TIH TESTOVA
http://www.nono8.com/?d=9SR63G2S

ivanaa

koji je nacina da ja dodjem do tih testova?

yeca

klikni na link koji je ostavio AVENDON u svojoj poruci pa æe¹ opet naiæi na tri linka za tri testa...
klikne¹ na link koji sam ja stavila u svojoj poslednjoj poruci i tako æe¹ skinuti re¹enja tih testova..
otvoriæe ti se nono8 web stranica (svaki put kad klikne¹ na lilnk) i u gornjem desnom uglu klikne¹ na "download" ili tako ne¹to i skine¹ to ¹to ima..
nadam se da je jasno!!  :`

ivanaa

I dalje ne mogu da skinem testove!Ako neko ima testove koji nisu oni koje je profesorka dala (ona 3) jel' moze da mi ih posalje na mail [email protected]!Unapred hvala!!!

Maslacak

#12
Ja sam fiziologiju polagala (i polozila) sad, 9.6 i verovatno ste vec culi, ali pitanja su se nenormalno ponavljala! :) Naravno, to je verovatno jer je to bio prvi termin u junskom roku, ali ocigledno je da ponavljaju pitanja. I to bas sa tih praistorijskih testova  :K

Nije bilo nijedno pitanje (bar mi se cini...bila sam malo u transu dok sam radila, niceg se ne secam) sa ova tri testa koja je profa dala, ali zato sa onog koji citavu vecnost stoji na sajtu....
I1, I10, III6, IV6, IV9, V4 su bila identicna  :~

Govorim o testu koji se nalazi na sajtu instituta za fiziologiju, ne tamo medju predavanjima.

@ivanaa: Mislim da osim ta tri testa koja je profanka dala, i ovog na sajtu instituta, nema vise nijedan u elektronskoj formi. Sve ostalo je dobri stari papir i izandjale jedva citljive kopije, tako da ne moze da se posalje e-mailom :ohwell: Mada i to vidim da mnogi nemaju. Ja sam svoje prosledila drugarici tako da ih vise ni ja nemam.

Cheers!  :Z

yeca

da, reèe mi dr koja je dobila 10 na tom testu da svi koji su iza¹li sad 9.6. su polo¾ili..
I potvrdila je da se pola testa ponovilo sa starih testova i da nije bilo te¹ko!
SVAKA ÈAST SVIMA!!!

MEKI

Ako imate najnoviji test iz fiziologije(ovaj januar-februar),stavite na sajt.PoZz