PharmaSwiss oglasi za posao

Started by Bred, 20-07-2007, 16:06:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

PharmaSwiss
Choose More Life

Raspisuje konkurs za sledece radno mesto:

STRUÈNI SARADNIK
sa sedi¹tem u Beogradu

Kandidat treba da ispunjava sledece uslove:

     - farmaceutski ili medicinski fakultet
   
     - poznavanje rada na raèunaru
   
     - polo¾en vozaèki ispit B kategorije
   
     - znanje engleskog jezika
   
     - reguiisana vojna obaveza

Curriculum Vitae sa fotografijom poslati u roku od
10 dana od datuma objavljivanja [do 6.8.'07.]  oglasa na e-mail
adresu: [email protected]

ili po¹tom na adresu:

PharmaSwiss d.o.o.
(za OTC konkurs)
Vojvode Stepe 18
11000 Beograd

Ceo postupak prijema sprove¹æe se u najveæoj diskreciji.
Obave¹tenja o rezultatima konkursa biæe poslata samo
kandidatima iz u¾eg izbora. 

Darker

Ok, mo¾da je off, ali ¹ta radi STRUÈNI SAVETNIK???

saschka

Pa to je uvlaka koja ide od lekara do lekara i pokusava da se uglavi sto dublje. Ali dobro ga placaju i daju mu kola da mu zamazu oci da mu posao i nije tako los. A mozda i nije?

Darker

Ok, pretpostavio sam, ali ne budi ba¹ tako o¹tra, saschka :cvet
®ivimo u kapitalizmu-ne postoji lo¹, nego samo lo¹e plaæ¾en posao :wink:

saschka

Ma u pravu si. Ja se samo malo crno shalim. Radila sam neshto slichno i iskreno, radovala sam se paricama.

vladimir

Quote from: saschka on 21-07-2007, 21:26:53
Pa to je uvlaka koja ide od lekara do lekara i pokusava da se uglavi sto dublje. Ali dobro ga placaju i daju mu kola da mu zamazu oci da mu posao i nije tako los. A mozda i nije?

Sve zavisi kako shvati¹ sebe u tom poslu: ako sebe smatra¹ uvlakom...

Saschka, ti si verovatno radila promocije, pretpostavljam po apotekama, zar ne?
To nema apsolutno nikakve veze sa poslom struènog saradnika. A da je dobro plaæeno, jeste. :wink:

saschka

E, pa bas nisam radila promocije po apotekama, vec sam radila sa lekarima. I da, bila sam uvlaka, priznajem. Dobro mi je islo mogu ti reci.

jecapereca

@saschka, znaci ti si zavrsila farmaciju?

Bred

DA, kako si ti to sashka mogla da radis kada nisi diplomirala?? :wink: :)

Favis

Ja sam cula kod nas na fakultetu da vec peta godina moze to da radi...a mislim da su neki i radili vec. Grubo receno, promovises proizvode neke farmaceutske kuce...naucis one flajercice i ostalo malo na znanje (ako te neko nesto priupita) i to  je recimo to... I NARAVNO moras imati prepunu torbu promotivnog materijala: blokcici, olovke, kalendari, privesci i jos stosta (posto je to za "klijente" najzanimljiviji deo  :K) ali mislim da za tako nesto treba dobra veza posto sam cula da su strucni saradnici jako dobro placeni!!!

Bred

da , znam ja za to ali takve kampanje se rade u apotekama na standovima a kod lekara ipak valjda moras ici dobro potkovan/a znanjem??

vladimir

Prolazi¹ obuku u svakom sluèaju.

I ne mora¹ biti uvlaka da bi dobro prolazio. Samo je poenta da bude¹ siguran u sebe i da sagovorniku doka¾e¹ da ono ¹to mu prezentuje¹ je istina. I ako se postavi¹ kao zdravstveni radnik koji je ravan sa onim preko puta tebe, mnogo je bolji prolaz nego ako mu podilazi¹ i poka¾e¹ da si inferioran... :wink:

Darker

Ok, po toj logici, ja sam bio STRUÈNI SARADNIK Collegium-a, da znam ¹ta da pisnem u CV-u :K
(delio sam flajere i lepio plakate, i ubeðivao ljude da treba ba¹ preko njih da idu na more, nisam ni znao da se to TAKO zove :K :K)

saschka

E, pa care, sad baratas i novim terminima. To ti je ta stvar samo su drugaciji papirici. Osh` se menjash?

Enea

da li je samo to posao strucnih saradnika?

mislim da tu ima josh koje chega josh..