Uklapanje ispita...studentska iskustva

Started by maki, 14-11-2006, 23:36:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Marince

Pa po logici da bi student izasao na mikrobe mora da odslusa trecu,a ako izlazi i na organsku2 znaci da je tu istu trecu godinu i obnovio.Zato mislim da njih ne zanima da li su se ispiti poklopili.Druga je stvar da se organska poklopila sa imunologijom ili biohemijom...
A i mislim da su organska i mikrobi dovoljno obimni sami za sebe,tako da skidam kapu onima koji su u stanju uporedo da ih spreme i naravno poloze
:Bog

darusaz

У јуну је могуће ко је одслушао трећу да полаже и органску и микробе ;) ииии у септембру и октобру исто тако. Е после тога или је уписана 4. и положена органска или све из почетка.

Слажем се довољно је велика и микробиологија, ја сам већ скоро преломио да спремам целу микробиологију за април, а органску ВЕЋ сада за јунски рок. И наравно сада ћу и практични из физиологије.  :~

Marince

Darusar,ono sam rekla zato sto govorimo o aprilskom roku a ne o junskom i ostalim rokovima koje si nabrojao :hm

Maslacak

Quote from: darusaz on 22-02-2007, 11:45:27
Слажем се довољно је велика и микробиологија, ја сам већ скоро преломио да спремам целу микробиологију за април, а органску ВЕЋ сада за јунски рок. И наравно сада ћу и практични из физиологије.  :~

Ovo ti je najpametnije. Spomenuo si da bi mozda i biohemiju, ali to ti ne preporucujem. Sasvim dovoljno zeznuti - i previse, su ti mikrobi, i usput pomalo organska za jun. Ne valja se rasplinjavati.

zoe

Да ли је могуће спремити за јун микробе, гнозију и физиологију? Мало је преамбициозно, али бар да маштам, а?
Треба узети у обзир да је могуће дати практични из гнозије и микроба пре јунског рока...

Smrda

uf...
pa zavisi od kalendara ispita..
ako je velika razlika izmedju ispita,onda mozes...cisto da ne prsnes...
mada ako vec ides na 3.mislim da je bolje da jedan zamenis sa biohemijom(gnoziju ili mikrobe)...

cvjetic

moguce je spremiti,ja znam koleginicu sa gorom kombinacijom..umjesto mikroba farmaceutska... :hmm
ali potrebno je spremati samo to,znaci slobodan april i 4 mjeseca spremanja redovnog..tako je bar ona uradila...

zoe

Ма биохемију ћу у априлу! Најизвесније је да ћу физиологију и гнозију... мада би било лепо дати и микробе, јер се онда може стићи фармацеутска за октобар и чистити годиница... пустих ли снова :roll: :ohwell:

Maslacak

Quote from: cvjetic on 22-02-2007, 19:04:42
moguce je spremiti,ja znam koleginicu sa gorom kombinacijom..umjesto mikroba farmaceutska... :hmm
ali potrebno je spremati samo to,znaci slobodan april i 4 mjeseca spremanja redovnog..tako je bar ona uradila...
Ja sam imala slobodan april, i ucila redovno od trece nedelje marta, a junu dala samo fiziologiju i mikrobe...ne bih zaista ni mogla vise, i za to sam se namucila... Mada nisam ni imala ambicije o ciscenju godine :K
Zoe, evo ja cu najiskrenije da ti kazem - meni to izgleda nemoguce. Da bar ne spremas nista za april, pa da pocnes odmah, ali ovako... Moj savet ti je: fiziologija + gnozija ili mikrobi za jun, a za oktobar (a mozda i septembar) spremaj farmaceutsku... Ako preneses samo npr mikrobe u IV, to je super...jer je to siguran polozen ispit u januaru, i onda si na konju...
Kako hoces, mozes da pokusas...ja znam da ti imas ogromne potencijale, ali videces kad pocnes da ucis, svaki od tih predmeta (osim biohemije) je vrlo obiman.

xxx

i ja mislim zoe da je preambiciozno spremati 3  teska ispita za jun...jedino ako kojim slucajem ides na srecu fiziologiju...preko testova ili ....

Bred


Coolgemini

Da li je moguce spremiti mikrobe i biohemiju za junski rok ako se uci lagano i sistematski dva meseca?? :luda :luda..Ovo je pitanje cisto iz radoznalosti..... :>

Roben

мени су та питања колико времена треба за неки испит тотално  :bljak:
свако од нас има другачији систем рада, неком треба више неком мање тако да не разумем таква питања

Jelenaa

Zoe spremaj mikrobe i farmaceutsku za jun, za septembar gnoziju, za oktobar fiziologiju.

Maslacak

Quote from: Bred on 23-02-2007, 09:23:30
ma ne znate vi zoe :K :cvet

Znam :K
Dala sam predlog koji je bar 2x vise od onog sto ja mogu da postignem :> :> :>