Pitanja brucosa

Started by Girl, 10-07-2007, 08:54:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Darker

Hmmm, mislim da je poèetkom oktobra, da budem precizniji-prvog radnog dana oktobra. Neko upuæeniji æe me veæ demantovati ako ima potrebe...

vlada89

Evo mene napokon u tudjoj temi  :K Dakle,imam pitanje vezano za menzu. Ja kao samofinansirjauci student (da jos to nisam prezalio) nemam prava na menzu. Medjutim, ako neko sa buzdeta ne zeli,moze da mi proda njegovu karticu i ja po normaljnoj ceni da uplacujem obroke. E sad,kad oni ubace u njih komp,pojavice se slika tog lika/likuse a ne moja  :help2: Da li ce da prave probleme u vezi toga ili..?

_sanja_

vlado zakasa sa tom menzom covece :) ti kao da  ides da jedes a ne da studiras   :trfr: 

Ksenija

e ne pravi ti niko problem,moze taj neko i da ti da karticu,one bakice u kuhinji ne gledaju sliku,iako izadje njihova,naravno..

vlada89

samo ne zelim da umrem gladan,na sred predavanja,pa da optuze fax ili tako nesto  :cvet

Ivana_89

dobiæe¹ infuziju u ambulanti, ¹to se brine¹  :>

Cecilly

Hocemo li i mi dobiti mentore? :)

Pronasla sam temu,iscitala... zvuci zanimljivo.
http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,2112.0.html
http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,2658.0.html

Kako je uopste funkcionisala ta stvar sa prethodnom generacijom?

Pedja

Хтео бих да питам да ли на факултету има збирке из математике за пријемни?

не треба мени,већ будућим генерацијама  :wink:

*

Ja mislim da ima, u skrpitarnici...

Darker

Quote from: Cecilly on 05-09-2007, 21:22:18
Hocemo li i mi dobiti mentore? :)
Kako je uopste funkcionisala ta stvar sa prethodnom generacijom?
Ne znam, mislim da hoæete, sa pro¹lom generacijom je to uvedeno, ako i cela bolonja bilo je malo klimavo(te¹ko su uspostavljali kontakt mentori sa svojim bruco¹ima), ali nadamo se da æe ove godine to funkcionisati jo¹ bolje(aj sad nek se javi neki mentor :K )

ArUeNaWiThRa

O neee, pa 1.oktobar je ponedeljak. To znaci da pocinje  u ponedeljak faks??? :ohwell: Ako je tako kad otprilike krecu kolokvijumi? I kako to funkcionise uopste, jel imamo fazon mesec dana predavanja i onda nedelju dana kolokvijumi ili...?
E i za knjige i tako te stvarcice, to kupujemo tek kad nam kazu profesori koje treba ili pre pocetka faksa da ih kupimo? hfala:)

Sole

koliko ja mogu da se setim nama je prvi kolokvijum bio negde sredinom novembra i od tada seoni smenjuju na 2 nedelje, a posle i cesce.
a sto se knjiga tice ja mislim da ne bi trebalo da kupujete nista pre nego sto vam sam profesor ne preporuci odredjenu literaturu. mislim da je tako najbolje.
:wave:

zabica

Sole - prvi kolokvijum (od dva iz mate i dva iz uvoda) je bio krajem oktobra! npr. 22/23.
tako da ocekujte brzo, jer imate onaj novembarski rok tako da do tada bude neki kolokvijum sigurno. Mada i bolje, odma cete se uhodati.
Sto se knjiga tice, ne zurite nece vam jos trebati a bolje da snimite situaciju, da ne kupujete nessto bzvz jer vam dosta toga posle samo skuplja prasinu (osim ambicioznima :wink: )

vlada89

Pretpostavljam da smo po citav dan na fakultetu..Od koliko obicno pocinju predavanja? Valjda necu morati da ustajem u 7 kao za srednju skolu  :wall: I ono kao ide popodne vezbe.. E sad vidim da u I semestru imamo 7 ispita,znaci svaki dan druga predavanja (iz drugih predmeta) ili..?

Sole

predavanja su ili od 8 ili pola 9, zavisi kako koji dan.
imate po 3, ali uglavnom 4 predavanja koja traju po sat i po, tako da izracunajte koliko cete biti na faxu, sto nzaci, dugo.
ne razmisljajte mnogo o tome i ne plasite se unapred, najbitnije od svega je da sebi lepo organizujete vreme posle faxa i da ne gubite prikljucak sa gradivom i redovno polazete kolokvijume.
Zabice-zaboravih na te kolokvijume iz metematike, setila sam se samo da je uvod bio u novembru.
dakle, na posao od pocetka! :happy: