Kako pristupiti forumu preko mobilnog telefona?

Started by pig_am_am, 26-08-2007, 20:46:01

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pig_am_am

ja se stvarno izvinjavam.Nit sam brucos,nit je ovo pitanje za ovu temu,ali ja ne mogu telefonom nigde sem ovde da udjem! A trebam na treci sprat (razred). Pozdrav brucosima! A sad me IZBAVITE ODAVDE PLIZ! :'(

Bred

svinjo, ne razumem sta te muci??

pig_am_am

o,bred... Idem na forum telefonom. Ali prvo na sta naidjem su informacije o trazenju stana u bgu,a odatle mogu samo da udjem ovde,medju brucose. I nigde vise.

shiky

 :116: :siza: :116:
Prasence,izvini ali  :116: :siza:
Brede pripomazi,ce da ostanemo bez svinjogojstva :>

Pedja

пиг је увек била краљ  :>

о Боже каква реченица  :K

Bred

svinjce, evo ti resenja http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,9144.msg133745.html#msg133745

pig_am_am

hvala!  :cvet
naucila sam napamet uputstvo za trazenje stana i sad mogu komotno da otvorim agenciju
[off] pokvarila sam neke parametre na telefonu i sad ne mogu uopste da idem na internet[/off]

hvala bred  :cvet 

Bred

[off]svinjce, ponoovo instaliraj gprs parametre  [/off]:wink:

Naomy

I pored svih navedenih adresa, preko mobilnog ne odoh dalje od upustva za trazenje stana :help:
Please...

malena

Naomy to je zato sto treba drugacije nekako da se ukuca adresa,a potpuno razumem nase prasence i ja sam se par puta zaglavila kao i ona... :stid: Vrati se gore i ukucaj ovu adresu sto je Bred ostavio prasencetu...

http://www.farmaceuti.com/forum/index.php?action=forum;noblocks;wap2

Evo valjda sam uspela da ti pomognem a da nesto ne zabrljam....  :stid:

Naomy

Malena, na ovoj adresi otvori mi pocetnu stranu, ali kad se logujem opet trazenje stana  :hmm

Bred

da, al onda ponovo ucitas adresu koju ti je dala malena bez izlazenja iz gprsa, tako da kazem...

nasty girl

a meni sa gore pomenutom adresom otvara trazenje stana... :hmm :hmm

tarantulica


Naomy

Otvori pocetnu, registrujem se, iz bookmarks-a ponovo odem na tu adresu, ali kad hocu da udjem u neki podforum opet mi trazi registraciju :hmm :hmm :hmm