Plivacka ekipa FF

Started by DzOnY, 11-12-2006, 08:52:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DzOnY

Evo i jedne molbe...svi koji iole znaju da plivaju,tj. svi koji su trenirali plivanje ili vaterpolo - u ovom ili proslom zivotu :roll: neka dodju u sportsko drustvo utorkom da se prijave...i ima da budu docekani ko Bogovi! :Bog  U suprotnom,na sledecoj Medicinijadi :ziveli,ima da se takmicimo u natezanju konopca! :)Zato pamet u glavu, put pod noge....pa se utorkom vidimo u sportskom!Ovo vazi i za "stare plivace", kojih isto imamo "na pretek"!

hulio_salinas

vec sutra vam dolazi jedna plivacica i jedan plivac...
postaracu se da ih dovucem do podruma...   :K

lycos

pa bio bi red da pocnu vise ti treninzi..ja sam se vec prijavio

zabica

stizeeem  :K
:ziveli zvuci primamljivo :lol:

DzOnY

#4
Treninzi pocinju tek u aprilu ili martu,najverovatnije!Inace mi kao fax generalno nemamo uplacene termine na Banjici ili Tasu tokolm godine! :'( Jbg,nije do nas...do kesa je...ali i do popunjenih termina na tim bazenima!Na 25. maju ce nam biti treninzi,99%...kao i svih ovih godina... :loptica Pa kad uskocite u H2O od 20 stepeni,ima da pevate! :>

stef

 Kad bude neka medalja bice i treninga... :K

lycos

nema veze navikao sam..na vracaru godinu dana,u 8 ujutru treninzi..a voda tek pocinje da se greje..a onda pola bazena toplo pola ledeno!!

zabica

pa malo cemo da se celicimo!
a mozda nas novi dekan pogleda, pa stignu neke parice  :roll:

Wolf

Dekan nikad nije davao kintu za SDFF. On nas podrzava, ali moralno.

Kamicak

Ja nikad nisam trenirala,ali mLogo volim da plivam :happy:Doduse,mrzim bazene,ali ako je za opste dobro onda....:))

DzOnY

#10
Je li Stefe jel si ti to nasao mene (nas) da podjebevas? :) Ovo ti nece biti oprosteno...niti od mene niti od moje "mnogobrojne ekipe"! :box  :lol:
zabice,nista se ne sekiraj...nije to bas toliko hladno,koliko zvuci...a mnogo zvuci!!!

lycos

cekamo medicinijadu..oduvacemo ix :) :) :) :)

jelka

e stefe a ti zaboravljas zensku plivacku ekipu  :~ jedino nemamo medalju sa prosle medicinijade,kada nismo ni isle :'(
salim se ja,znam da si ti mislio na musku ekipu  :lol:

hulio_salinas

ove godine zenska plivacka ekipa ima pomoc! dosla je jedna koleginica sa prve godine, koja ce da opere "druge medicinare"   :K
zivi bili, pa videli...

lycos

na mladima svet ostaje :)