Sportsko dru¹tvo Farmaceutskog fakulteta!!!

Started by sportista, 25-10-2006, 12:14:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Gruja

pa dobro i onako ste deficitarni!!!!!  ja mogu da upadnem na primaca!!! mada ako treba nesto drugo probacemo.......  zanci sa malo treninga osvajamo  posto nas ima dosta>>

simnix

Kada mozemo da se uclanimo u sportsko drustvo FF :)

vlada89

sto se tice oddbojke,bilo nas je 7-8,bilo je skroz ok i opusteno..skroz je ok ekipa (na medicinijadi ne znam sta smo uradili posto sam ja bio zaduzen za tenis a i malo vise sam :ziveli  :K ) tako da opusteno... prijavljivanje,cim proradi sportsko drustvo,nama su prosle godine dosli na jedno predavanje i sve lepo objasnili tako da se i za to ne sekirajte  :wink:

Ps Slobodno mi nadjite nekog za tenis  :>

g-a-g-i


Iako deficitarni muskarcima na faxu...samo da vas upoznam sa tim da je muska odbojkaska ekipa...jedna od najuspesnijih ekipa Sportskog drustva...na medicinijadama je osvojeno sve sto se moglo osvojiti...i jedne godine smo bili i treci na celom Univerzitetu... Ali s obzirom da je dosta igraca zavrsilo fax poslednjih godina...nikako da dobijemo pojacanja na nekim pozicijama...
Tako da momci DOBRO NAM DOSLI u odbojkasku ekipu...   :ziveli

simnix

Kada radi sportsko drustvo, jel moze da se uclani ove nedelje pre nego sto nam krene fax?

i interesuje me da li postoje turniri u stonom tenisu?

malena

Ove nedelje ne moze,dezurstva pocinju kada starijim studentima pocnu predavanja...  Ne brini imaces vremena a na vratima sdff pisace od kad do kad mozes da se uclanis tj kad se dezura... Bice ne brini neko jako ljubazan iz sdff da ti pozeli dobrodoslicu...  :wink: :wink: :ziveli

simnix


pexualis

Ljudi, zna li neko informacije o krosu na medicinijadi, zanima me kilometraza, pobednicko vremena od poslednjih par godina, i da li je taj kros jedina atletska disciplina na medicinijadi? Unapred hvala na odgovoru!