Sportsko dru¹tvo Farmaceutskog fakulteta!!!

Started by sportista, 25-10-2006, 12:14:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

jelka

Stvarno te ne razumem,lepo su ti sve objasnili,kao sto si i sam trazio,a ti i dalje vrtis neku svoju pricu. I ne vidim sta je lose u tome sto se momci druze??! 
I umesto da siris negativnu energiju,dodji,prikljuci nam se,i videces da bas i nisi u pravu! Pozdrav!

Alnus Glutinosa

Ljudi, zasto ste svi nervozni...napadate jedni druge...sta ce nam to...
Kako ti sa drugima, tako i oni sa tobom...

@Djole
probaj da im se prikljucis, budi ok, trebalo bi da te prihvate...pa ih neces mrzeti sto se druze...

Nista mi nije jasno, umesto da se pomazemo, mi samo gledamo kako kome da zabijemo noz u ledja...
Uf!  .grins.

Djole

 Vidim da ti nije jasno. Pa zar vi stvarno mislite da meni smeta to sto se neko druzi. Da nema druzenja ne bi bilo ni nas. Hocu samo da kazem da se ne moze neko na razne nacine drzati u nekoj ekipi zato sto je neciji ortak.
  Ali nema veze, sto kaze Alnus kako ti sa drugima tako i oni sa tobom. Samo treba imati u vidu da je ova izreka dvosmerna, a zivot se ne zavrsava ni danas ni sutra, bar se nadam :smile:

stef

 Djole, aj vise ne pljuj po sportskom, ako imas nesto dalje da kazes, kazi licno.Posto si na faksu vec neko vreme znas ko smo pa dodi.Dosta vise sa time! Daj da raspravimo to oci u oci i da ne zamajavamo ostale sa time.

Djole

  Pa zasto mi govorite da vas pljujem kad to ne radim. Ali evo da se ne bih vise nadvezivao, odustajem.

Pedja

Samo iz sa prve godine ima monogo ljudi koju su se prijavlili sa kosarku,Samo mi nije jasno ono za prijavljivanje.Isao sam da se prijavim ali izgleda da to niej dovoljno vec treba slika,fotokopija indexa itd.

trinity

Djole ok je to sto ti pricas iz tvog ugla
na pocetku ove godine mi smo se susreli sa velikim problemom nismo imali golmana liga je vec pocela sredinom oktobra, i nismo imali kada da nadjemo nove igrace tako da smo zamolili stare da nam pomognu kako bi uopste mogli da igramo
Ali niko vam nije rekao da su vam vrata zatvorena jednostavno morate da dolazite na treninge da biste igrali
Mnogi ocekuju da dodju i odmah igraju bez treniranja bez icega treba vremena da se uklope u ekipu
I ajde da zavrsimo ovu pricu svi ste dobrodosli u sportsko drustvo bilo koji sport da je u pitanju

Roben

Treninzi za muski kosarkaski tim pocinju u subotu 4.11.2006 u 18h u 12-oj gimnaziji prekoputa vozdovackog bioskopa.Svi zainteresovani mogu da se jave

bosko

FUDBAL:FARMACIJA-POLICIJSKA AKADEMIJA,SUBOTA(4.11.2006.),SALA DIF-A NA KOSUTNJAKU,POSETAK U 20h.DODJITE!!!

bofa

Stizemo Bole, dovodimo i portugalce da navijaju! Farma le, farma li... :loptica

Natasa

Cuvajte mi Portugalce sa Twina na utakmici  :angel:
Mada mogli biste da im pokazete sta je pravi fudbal, vecina je inace momaka u ekipi, tako da zainteresovane devojke  :~
pozdrav

lijepa bosanka

Organizujete li nesto za novu godinu???

pereca

Organizujemo Prag, Budimpestu, Istanbul i Atinu.

Pogledaj na sajtu www.zpubeograd.com

A cini mi se da sam ostavila podatke i negde ranije u ovoj temi.

lijepa bosanka

Hvala,pereco...
Mislila sam na zurku sportskog drustva??

stef

 Kad smo vec kod toga, hoces ti da se pridruzis rukometnom timu? Da te zovem na treninge ili ne?