Sportsko dru¹tvo Farmaceutskog fakulteta!!!

Started by sportista, 25-10-2006, 12:14:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Roben

Zbog ljudi kao sto je Stef sve manje studenata se prijavljuje za neki sport i zeli da se uclani u sportsko drustvo, jer on misli da je stvoren da se obracunava sa svim clanovima sportskog drustva koji ne misle kao on.Nije bitno da neki sport osvaja medalje, svi sportovi treba da imaju iste uslove i ako je rukometasima placeno pola termina to isto moraju da imaju i ostali sportovi pa i musko plivanje. A svi znamo ko je od rukometasa zasluzan za medealje nemoj da se kitis tudjim perjem

Alnus Glutinosa

@Roben
sada cu malo da izigravam drvenog advokata:
kao prvo, mislim da se salio za te medalje, bar je tako zvucalo...  :hm
a kao drugo, mojne ovde pred 1500 ljudi da resavate vase razmirice koje ste imali ili ih imate..sta sad neko procita ovo, nista mu nece biti jasno, a proizvodis bas kontraefekat od onog koji si, valjda, zeleo, a to je da se vise ljudi prikljuci sportskom drustvu...  :ohwell:

Smrda

e...bas si mu lepo rekla...evo ja bas citam i pitam se u cemu je sad fora....
dzapajte se preko pm....

nasty girl

@ Roben

Alnus ti je sve lepo rekla!!!

Molim vas da sve nesuglasice izmedju vas resavate van ovog foruma!
Hvala
:police:

Roben

Treba da procitate sta je on napisao i da ste njega opomenuli da ne odgovara tako, a nije mu prvi put, pogledajte kako se obracunavao sa onim sto je kritikovao fudbalere i pretio ja se nebi ni javljao. Nemam nista licno protiv njega ali mi je dosadilo da se obracunava preko foruma sa drugim clanovima SDFF

lijepa bosanka

Quote from: Roben on 24-12-2006, 19:08:19
...Nemam nista licno protiv njega ali mi je dosadilo da se obracunava preko foruma sa drugim clanovima SDFF

Roben...
Ako postoje izvijesni problemi u SDFF-u....to trebate vi da rijesite na skupstini....ali da ovako javno pokazujete netrpeljivost...ne prilici nikome....
Molim te da o tome pricu nastavis sa Stefom na pm...
Mislim da se Stef samo malo nasalio....

stef

 @Roben: Ne trpim neistine! Zato sam ostro reagovao na ispiranje usta kod kritikovanja fudbalera. Evo ti primer, Hulio je brucos, a prva je postava bio u ligi... Stari igraci su sada igrali ligu samo da bi opstali u prvoj ligi, na medicinijadi nece igrati...Mozda nisam trebao da tako odgovorim, ponekad nisam taktican.
Ja sam se za plivanje salio posto sam u odlicnim odnosima sa koordinatorom, a to je on shvatio.Kao i ostali clanovi plivacke sekcije,sa kojima sam isto dobar.Kao i stalni clanovi foruma...Ovo ne ide u prilog nikome, a pogotovu SDFF i forumu. To nije vise mesto za takve rasprave. Zamolicu modove da ubuduce brisu postove ovakvog tipa, nebitno ciji su, cak i moji!
I ne zelis da znas koliko su rukometasi placali treninge prosle godine.Desavalo da dajemo pojedinacno 500 din za jedan trening.I prozivke ko je koliko zasluzan, stvarno su degutantne i neukusne.

nasty girl

dosta bre.....

pobrisacu vam sve poruke ako vidim jos jednu poruku sa licnim netrepeljivostima....


.grins. .grins. .grins. .grins. .grins. .grins.

Smrda

mislim da se ovo zove nesportsko ponasanje....  :> heheh
momci  :cvet :cvet

Bred

Sportisti ne se brukate, ovo je javni deo foruma i za korisnike i za goste. :F

maraja

#40
Quote from: crazy ball on 28-10-2006, 11:44:47
Nadam se da i po neka devojka procita ovu temu i bila bih srecna kada bi se desila situacija da je neka od njih trenirala rukomet i ima zelju da se prikljuci ekipi na fakultetu...
Resili smo da se potrudimo da napravimo pristojnu ekipicu,jer smatramo da je moguce medju tolikim devojkama na fakultetu naci bar 15-ak koje su se bavile rukometom...

Poziv da se uclanite u sportsko drustvo kao potencijalna rukometasica je stalno otvoren,kada god da vam se javi zelja...pa vidimo se    :)   :ziveli

maraja

posetih vas forum da vidim ima li zanimljivosti vezanih za 4. godinu pa ajde da skoknem da vidim kako vasi sportisti! citam vase prepirke i pitam se cemu sve to.... ne znam kako kod vas na faxu ali kod nas da nema te sportske sekcije davno bih prolupala! svaka cast odbojkasicama!!! :] vidim da ce biti lepe odbojke na medicinijadi i iskreno se nadam bez beogradske medicine cak ni u polufinalu! :roll: vidim da planirate i rukometasice da okupite sto posebno pozdravljam!!!

i budite sportisti do kraja,bez svadje!

pozdrav

Roben


Alnus Glutinosa


stef

 Cestitamo novom predsedniku na elekciji (bez r)  :K!