Sportsko dru¹tvo Farmaceutskog fakulteta!!!

Started by sportista, 25-10-2006, 12:14:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vlada89

Sanja,devojke imaju treninge utorkom u 8 sa muskom ekipom pa mozemo ici zajedno  :wink:

mikele

Quote from: _sanja_ on 30-10-2007, 11:54:17
jel ima devojaka u sportskom drustvu?  :>  konkretno odbojkaska ekipa? i jel se stvarno povremeno organizuju treninzi ili su to samo price, ono kao uclanis se i to tako stoji, niko nista ne radi, ne trenira se... mislim samo na ZENSKE ekipe, to me zanima kako funkcionise  :~
Па с`обзиром да је наш факултет већином ''женски'',девојке су наша ударна снага када је спорт у питању. :wink:
Женска одбојкашка екипа је једна од најбољих и прошле године девојке су освојиле универзитетску лигу.Тренинзи се одржавају уторком у 8,у IV Београдској гимназији(на Дедињу).За више информација дођи до СДФФ(просторија између скриптарнице и нове копирнице) и можемо те упутити на девојку која је задужена за женску одбојку.

vlada89

Ja sam bio na treningu i bilo je  :pljes: Samo ima malo upala...  :>

_sanja_

vlado idemo zajedno sledeceg utorka! :) jedva cekam... a jel ima tamo vise rekreativaca ili vise profesionalaca :)

mikele

Quote from: _sanja_ on 31-10-2007, 18:37:59
vlado idemo zajedno sledeceg utorka! :) jedva cekam... a jel ima tamo vise rekreativaca ili vise profesionalaca :)
Па нема баш правих професионалаца,али углавном су сви некада тренирали.Ма само ти иди на тренинг и опуштено :wink:

ares

e ako ima neko od muskaraca da je trenirao ili jos uvek trenira odbojku,neka se obavezno javi,jer od svih ekipa mi smo u najvecem deficitu .javascript:void(0);
help

vlada89

Pa nema nas nesto malo, skupi se oko 7,8 momaka  :K

vanjuska

 :help2:  mozda cemo prijaviti musku odbojkasku ekipu da igraju KUP, tako da su nam momci IZUZETNO potrebni....
JAVITE SE!!!!

simnix

Ja se trenutno pripremam za upis na fakultet, zagrejan sam i necu propustiti sansu.
Odbojku sam trenirao 5 godina i zelim da igram za ekipu fakulteta :)

mikele

Quote from: simnix on 15-03-2008, 16:29:30
Ja se trenutno pripremam za upis na fakultet, zagrejan sam i necu propustiti sansu.
Odbojku sam trenirao 5 godina i zelim da igram za ekipu fakulteta :)
Чекамо те са нестрпљењем.Само ти упишо факс и после ћемо лако :wink:

ares

Simnix  :Bog :Bog :Bog molim te reci da igras primaca ili eventualno korektora...stvarno smo na tim pozicijama deficitarni....cekamo te :>


Sign by Devla

simnix


philoserbiana

opa,cestitamo...
jel moze da se zenskoj ekipi pridruzi matori student,ali samo kao rekreativac  :hmm
  O0

Gruja

EEEEE pozdrav smima!!! Upisao sam fax ove godine pa me zanima kako stojite sa odbojkaskom ekipom!!
jel imam neke sanse da upadnem tamo, trenirao sam 2 godine!!!!!!  :ball2:
POzzzz

avgogh

vidim, ja ove godine muska odbojkaska ekipa ima da bude najbrojnija!  :smekerica: