Povecanje brzina ADSL-a

Started by Korisnicko Ime, 11-01-2007, 13:54:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Korisnicko Ime

E, pa nas dobri Telekom se izgleda konacno odlucio da poveca brzine ADSL-a. Govorka se da je planirano za pocetak drugog kvartala tekuce godine.
I sve bi to bilo divno i krsno da pojedini provajderi nisu smislili pakleni plan. Naime, zavrcu se peer 2 peer portovi i formiraju se FLAT i P2P paketi.
Naime, o cemu se radi. Sve korisnike ce automatski prebaciti na duplo vece pakete, cene ce ostati iste, ali ce biti onemogucen p2p saobracaj. Formirace se posebni P2P paketi koji ce po svemu duseci biti bolesno skupi.
Ostaje nam samo da cekamo i da se nadamo cudu.

cvjetic

i je li se desilo to?
ja ne mogu vise da cekam na kablovski,hocu da vidim da li mogu ADSL...

Korisnicko Ime

Jos uvek nisu povecane adsl brzine i kapiram da nece biti do kraja godine...

cvjetic

je l to dobro ili lose? :hmm
stvarno hocu bolji net,i necu da pogrijesim,tako da ako se odlucim za ADSL,htjela bih da znam da se necu zeznuti.. :hm

Korisnicko Ime

#4
Zavisi koji je kablovki net u pitanju.
Znam da ljudi imaju dobra iskustva sa SBB-ovim netom.
Mislim da je kablovski net bolji izbor.
Manja je osetljivost, bolji je odnos upload-a i download-a. Cena jeste malo veca, ali...
doduse, kablovski net nisam koristio, pisem ono sto sam cuo od ljudi iz svoje okoline.
Ja koristim adsl i zaista nemam apsolutno ni jednu zamerku.

Bred

Hm, opet se suska o povecanju brzina za download za adsl usere, no sta ce tacno biti-obavestavacu vas ... :)

EddieH

dace bog da nam povecaju upload
muka mi je vise sto me banuju na torrent trackerima .blah.

Bred

#7
Upload tesko.
Suska se o povecanju downloada (za iste pare) i to na 768kb za one koji su do sad bili na 512.Prvo bi telekom trebao da od 1.9. poveca brzine a onda ce ih valjda pratiti i drugi provajderi ...
Daj sta das  :wink:



:news:
SBB povecao brzine download-a i uploada uz istu cenu (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,14962.0.html)

pocelo jeeee  :wink: