Kosarkaska ekipa FF

Started by biwi, 29-01-2007, 16:32:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

biwi

E SADA JE MALO I NA NAS RED!!!!!!
ZA POCETAK SMO SE OKUPILI I IMA NAS TAMAN ZA NORMALNE TRENINGE... OVE GOD NE IGRAMO LIGU ZATO STO NAS NISU PRIJAVILI ALI DOBRO, MI SE CUVAMO ZA MEDICINIJADU GDE PRAVIMO BUM :smekerica: :smekerica: :smekerica:

Roben

Tako je biwi posebno se nadam da ce mladji clanovi preuzeti teret a stariji su tu da vam pomognu da se maksimalno uklopite. Dosta je kosarkaski tim bio slepo crevo SDFF a posto su nove kolege zaista kvalitetne nadam se da ce sve ispasti maksimalno.  :loptica :loptica :loptica

cvjetic

ja sam sigurna da ce biti dobro odradjen posao s obzirom da je ekipa vrh... :box :box :box :K :K :K :K :wave: :wave:

     a ja cu da se prijavim za  :~    :wink:

neca

pa kada je kosarka dosla u ruke profesionalaca mora od toga nesto pozitivno da bude,iako ove godine nisu prijavljeni za ligu pokazace oni ko su tamo negde u maju...a sa tribina ce imati maksimalnu podrsku,kao i uvek....

Shaft

Odlukom upravnog odbora Cvjetic  i Neca su izabrane za glavne chilridersice !


Roben

prvo ce da  :~ :~ :~ a posle da   :PI :PI :PI s nama

mikele

Еј али ништа док нам капитен не дође на форум,без њега није занимљиво  :luda :luda :luda
Један је Трифковић кааааапииииииитееееееееен  :V :V :V

Roben

ne moze nisu kompijuteri za njega za njega je samo  :ziveli :ziveli :ziveli

Shaft

a nasa podmornica STRAJAJAJA sto potapa ekipe  !!!!!!!

Roben

bitno da su nam predstavnici elita  :V :V :V

biwi

Pa nemoj tako predstavnici i kapiten su nam bas ful... :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog

neca

nemoj da dirate predstavnike,da nije njih ne bi ni vas bilo u ovolikom broju,nego bi morali da sakupljate ekipu kao predhodnih godina.....

biwi

OVE GODINE JE EKIPA BOLJA OD PRETHODNE MAKAR DUPLO....

minica

 Srecno momci...Za uspeh vaseg tima i ostalih :ziveli...i sportsko ponasanje :cvet, sto je bilo, bilo je... :police:

Shaft

Ekipa je vrh a minica bi digla moral ekipi samo tako !zzzzzzzzzzzzzz...........