Futsal FF (žene)

Started by trinity, 08-02-2007, 16:45:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Roben

биће боље полако тек сте се окупиле  :wink:

mikele

Биће да вам је голман лош :K :K :K
У сваком случају више среће други пут

Alnus Glutinosa

Bice sigurno bolje...
Za sledecu utakmicu, ja nisam tu...tako da nece imati ko da spava na golu i prima golove kroz noge...  :wink:

@mikele 
bas tako... :pljes:

Roben

голману препоручујем дугачку сукњу да јој лопта не пролази кроз ноге  :K :K :K

malena

E ko je sve u nasoj grupi? Nisam bila u Bg kad je igrana utakmica, ali sam cula da ste super igrale bez obzira na rezultat.Svaka cast,bice bolje!

Darker

Ja¹ta, èim Gluti nije tu;-)
Organizovaæemo jedno okupljanje na tribinama, sa sve ¹alovima, transparentima(a uskoro æe biti i majice...)

hulio_salinas

Nemojte klonuti duhom. Ipak ste igrale protiv DIFa. A gde ces bolje ekipe u spotu od njih?  :K

Ne dajte se!!!

avgogh

Ajde, sa sve tim salovima i zastavama, dodjite u nedelju u 20h, balon Agrimes, na Bezanijskoj kosi, ul Marka Celebonovica, igramo sa hemijskim fakultetom! Dooooodjite... :~

stef

 Docicemo ako nam se ne pogode termini!!! :loptica :loptica :loptica :loptica

avgogh

Jeeeeeeeee, pobedile smo! I to 11-0! Ja kao poslednji igrac odbrane :-) postigla sam 1 gol! :K Hvala vernim navijacima, koji su dosli, i... dodjite opet, u jos vecem broju! :-)

mikele

Баш сам данас чуо,алал вера :Bog :Bog :Bog
Само тако наставите.
А можда је то тако зато што вам није био ту први голман...или можда јесте? :K :K :K

Roben

Quote from: avgogh on 04-03-2007, 21:28:29
Jeeeeeeeee, pobedile smo! I to 11-0! Ja kao poslednji igrac odbrane :-) postigla sam 1 gol! :K Hvala vernim navijacima, koji su dosli, i... dodjite opet, u jos vecem broju! :-)
браво само напред  :Bog :Bog :Bog

hulio_salinas

Svaka cast, devojke. Htedoh da dodjem, ali ne stigoh. Sad se kajem. Drugi put.

:cvet :cvet :cvet   :V :V :V    :loptica :loptica :loptica

Golub

#43
Quote from: mikele on 05-03-2007, 14:50:59
Баш сам данас чуо,алал вера :Bog :Bog :Bog
Само тако наставите.
А можда је то тако зато што вам није био ту први голман...или можда јесте? :K :K :K



Bistar si ti decko,Mikele :>



stef

 Jel' ste igrale fudbal ili vaterpolo??? Svaka vam cast!!! :pljes: :pljes: :pljes: