Peticija - ukidanje uslovljenosti Fiziologija - Bromatologija

Started by tarantulica, 10-05-2007, 10:34:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tarantulica

U toku je potpisivanje peticije za ukidanje uslova za bromatologiju, tj. da polo¾ena fiziologija ne bude vi¹e uslov za izlazak na ispit iz bromatologije.

Svi zainteresovani mogu potpisati peticiju u racunarskom centru 


Natasa


Bred

ok, ajd da mi neko objasni smisao ove peticije. lepo je to sto smo se izborili za produzenje prakticnog iz tehnlogije i sto bojkot kafica uspeva ali zar mislite da treba da se "trosimo" na na ovakve stvari? i bojim se da ce ankete , ako se ovako nastavi, izgubiti svaki kredibilitet kod uprave.

yeca

Pa možda jeste teško izvesti ovaj zahtev ali zar nije besmisleno da ne možeš da polažeš fizio i brome u istom roku, čak i ako fizio položiš pre nego što izadješ na ispit iz broma??

Ja konkretno nisam u ovoj situaciji ali znam neke odgovorne ljude kojima bi ovo značilo.

A i recite mi smisao uslovljenosti bromatologije fiziologijom??  :shock  :shock  :ninja:





** I uopšte, može li i šta da se izdejstvuje na ovom fakultetu a da se ne potežu peticije??
Odn. postoji li i kakva mogućnost da se sedne za sto sa nadležnima, predloži, oni uzmu na razmatranje pa uz argumente (ne izgovore) odbiju ili ih studenti argumentima (ne izgovorima) ubede??
Ne želim da verujem da baš nikako ne može osim peticijama, bojkotima, štrajkovima??

Bred

QuotePa mo¾da jeste te¹ko izvesti ovaj zahtev ali zar nije besmisleno da ne mo¾e¹ da pola¾e¹ fizio i brome u istom roku, èak i ako fizio polo¾i¹ pre nego ¹to izadje¹ na ispit iz broma??
ovo nisam znao.
Quote** I uop¹te, mo¾e li i ¹ta da se izdejstvuje na ovom fakultetu a da se ne pote¾u peticije??
Odn. postoji li i kakva moguænost da se sedne za sto sa nadle¾nima, predlo¾i, oni uzmu na razmatranje pa uz argumente (ne izgovore) odbiju ili ih studenti argumentima (ne izgovorima) ubede??
Ne ¾elim da verujem da ba¹ nikako ne mo¾e osim peticijama, bojkotima, ¹trajkovima??
ne moze. sad but true. :hm

Kamicak

Mislim da nema sanse da ovaj zahtev prodje,jer to povlaci opciju da se ukinu i drugi uslovi (3 predmeta za polaganje gnozije,ako se dobro secam,primera na pretek),a ni ta fiziologija nije bauk:)

Bred

ne, fora je sto svi unapred znaju koji ispit je uslovljen kojim pa bi trebali prema tome i da se organizuju :wink:

yeca

Quote from: Kamicak on 13-05-2007, 21:40:23
ni ta fiziologija nije bauk:)
To je taèno!

Quote from: Bred on 13-05-2007, 22:17:55
ne, fora je sto svi unapred znaju koji ispit je uslovljen kojim pa bi trebali prema tome i da se organizuju :wink:
I to je taèno.

Ali, u celoj ovoj stvari najveæi problem nije sama fiziologija i ta uslovljenost nego nemoguænost da se bromi pola¾u 10-15 ili 2 dana kasnije po¹to si polo¾io fiziologiju. Problem je i u kompjuterima u kojima je datoteka u vezi toga i koji se tokom ispitnog roka ne a¾uriraju nego tek posle ispitnih rokova.

Svejedno, mislim da nije te¹ko baciti potpis na onaj papir i time doprineti celoj stvari.
Ako mo¾ete da pomognete, vi 'ajte!!!
Thx u ime mojih drugarica kojima bi to vrlo znaèilo... (a i ostalima da su u istoj situaciji).  :cvet

yeca

LEPE VESTI: FIZIOLOGIJA KAO USLOV ZA BROMATOLOGIJU JE UKINUT!!!!!!!!!!

To su upravo saop¹tile ass sa bromatologije i rekle su da je ta odluka done¹ena na nivou ova dva instituta i da treba zvanièno da se objavi. Takodje reko¹e da odluka va¾i veæ od junskog roka!  :pljes:
Jedini problem je ¹to Prodekana za nastavu nema all day every day!

Cilj je ispunjen! Hvala svima!

Pedja


pereca


tarantulica


mikele


Darker

Quote from: tarantulica on 20-05-2007, 10:41:42
:pljes: :pljes: :pljes: za sve koji su uèestvovali  :Bog :Bog :Bog
aplauz i za sve koji su govorili da je to nepotrebno rasipanje energije;-)

Bred