PMS

Started by Darker, 04-08-2006, 11:34:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Darker

PMS
Da, ovih dana sam tek skapirao ¹ta znaèi PMS - Pu*ite Mi Svi!!!!
Apsolutno taèno :K :K

vladimir

PMS- najveci neprijatelj svakog muskarca u vezi... :K

nasty girl

 :K :lol2: :K :lol2: :K :lol2:

i bre vi muskarci bas ne kapirate nas zene...

Maslacak

A kako bi nas i ukapirali...i sama vidim koliko umem biti komplikovana, pa sama sebi budem smesna... :K Sve bi bilo lepse kad bi devojke shvatile da muskarci ne umeju da citaju misli! Ipak oni nisu zene... :twisted: Salim se...

A ja na primer nemam nikakvih problema sa PMSom...sasvim se dobro slazemo :>

Bred

Alo,nije owo tema o pms-u!

Coolgemini

haha...Treba posebna tema za PMS...Ipak smo farmaceuti.. :K :K

nasty girl

kad imam PMS - ujedam...kao i vecu=ina zena koje poznajem...u tim trenutcima ne razumem ni samu sebe....

Maslacak

Ja umem da ujedam bez obzira na PMS...i umem da budem diiivna bez obzira na isto... Zapravo, raspolozenje mi se drasticno menja, mnogo cesce od jednom mesecno :K

sesily

     ha,pms.idealno opravdanje za sva losa ophodjenja prema drugima,istresanja itd.samo sto sam dosadila i samoj sebi pa kao pravi farmaceut pribegla samoinicijativnom lecenju kapsulama sa uljem nocurka i nije lose...za sad

Coolgemini

Razumem da je PMS neprijatan i bolan i da utice na raspolozenje,ali ne mogu da razumem da je neko toliko sposoban da zbog pms-a unisti kompletnu atmosferu i smori celo drustvo...Drugarica je celo drustvo neprekidno smarala i odbijala svojim neraspolozenjem da se druzi i provodi..a sto je najjace neprestano je pravila kavge i trazila razloge za svadju...razumem da je to njen problem,ali ne i nas.. :!

Maslacak

Mene jako nervira kad se devojke tako ponasaju, pa jos se neke maltene i "hvale" sto su jako opasne za vreme PMSa... Ako se vec osecas lose i nije ti do druzenja, onda se povuces, odes, nema potrebe istresati se na drugima (posebno prijateljima) koji nisu nista krivi. I to vazi generalno, a ne samo za pms :>

Bred

Pa wi ste jednostawno trebali da je kulirate i uopste ne obracate paznju na te hirowe

nasty girl

Quote from: Maslacak on 06-08-2006, 18:58:44
Mene jako nervira kad se devojke tako ponasaju, pa jos se neke maltene i "hvale" sto su jako opasne za vreme PMSa... Ako se vec osecas lose i nije ti do druzenja, onda se povuces, odes, nema potrebe istresati se na drugima (posebno prijateljima) koji nisu nista krivi. I to vazi generalno, a ne samo za pms :>

jao i mene nerviraju takve....

katarina

Ma uzas. Osecam da su procitale ili  cule kako izgledaju simptomi PMS-a pa sad to prezentuju!

Ja imam samo 3 problema: naduvena sam, gladna ko vuk i stalno mi se place! Dovoljno da ostanem kod kuce da me decko mazi:) to je lek za sve

sandric

Quote from: vladimir on 04-08-2006, 12:08:43
PMS- najveci neprijatelj svakog muskarca u vezi... :K
Ovo zvuci bas sovinisticki....ali tipicno za muskarce....uvek im nesto smeta