Kariera vs. Ljubav

Started by 3OPAH, 24-05-2008, 10:42:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kariera vas vuce u jednu, a ljubav u drugu stranu. Na koju stranu bi posli? Da li bi se odrekli kariere zbog ljubavi?

Adio ljubavi. Bilo je lepo dok je trajalo, ali ja sad odlazim. Imam vaznija posla.
Sve za ljubav. Jebes karieru, samo da smo mi zajedno. Snaci cemo se vec nekako.

goranmedic

Ja sam se nasao na takvom slicnom izboru. Ponudjen mi je posao u dalekoj zemlji u velikom gradu, extra posao u struci koji sam i trazio. Uslove su mi dali bolje nego sto sam mogao i da zamislim. Ja sam odabrao i taj put dok mi devojka jos studira. Vidjamo se na svakih 2-3meseca i cujemo se telefonom svaki dan. Ne kazem da je lako ali ako se ima neki plan i ako se ima dovoljno ljubavi sve je moguce. Oboje smo inace kolege farmaceuti i oboje znamo koliko je tezak taj nas fax, ali jedno je istina da se moze uspeti. Citam ovde da se mora odreci jednog da bi se imalo drugo i tako u krug. Mislim da to nije tacno. Moze se imati oboje i karijera i ljubav. Naravno da je nesto vise istaknuto kod nekog vise karijera kod nekog ljubav. Ali za sve te neverne tome - moguce je i karijera i veza na daljinu i da opet zudite jedno za drugim i da uzivate u trenucima kad se sretnete...

Samo optimizam i vera u ljubav i zajednicku buducnost moze sve!!Nema stvari koja je nemoguca cak i ako smo iz Srbije i sa svim tim vizama i sa svim glupostima...sve je moguce.