sta mislite o osobi ispod vas?salim se iznad vas :)

Started by mirror-girl, 25-07-2008, 20:53:16

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mirror-girl


EddieH


mirror-girl

hvala kolega,takodje.Nesto slabo brucosa ima :)

Bred

pa ljudi se brckaju?
:K
lm, nisi mi objasnila zasto bi ponovo ova tema bila otvorena kada je prethodna zatvorena posto se pretvorila u papazjaniju i chat??

mirror-girl

pa hocu i ja da se brckam,a ne kao poslednji kreten da rovarim po oglasima,za gajbu,ima da prebacim,sutra idem u lov po Bg-u,neka mi je Bog u pomoci... :a-samo da se snadjem i palim na jug...
Uzgred ,Brede,da se fokusiramo na temu,nemoj da od ovoga pravimo chat i papazjaniju  :K


Ja mislim da je persona iznad mene mnogo opasna,sef koji odrzava ovaj sajt u zivotu,svaka cast  :happy:
evo cvetic za trud :cvet

anaj


mirror-girl

ana pa kako smes da me ne poznajes...ccc...salim se...evo ja o tebi mislim sve najbolje iako te ne poznajem,ajd razuveri me...:)

sunchica

mislim da je ova mirror girl omasila fakultet...
i ti baaaaaas...  :)):

mirror-girl

eeeee da si jedina koja tako misli...ali nisi,vec jedna od mnogih  a005

Po cemu si zakljucila?  :wink:

Inace ja mislim da suncica ima dobro zapazanje :)

sunchica

po tome sto imas komentar za apsolutno svaku temu... vise si mi za prava... e kakav bi advokat bio od tebe :shifty:

frckica-j

I sa i bez prava vje¹tina uvjeravanja i razuvjeravanja je uvijek neophodna. Naprimjer, evo i sad.
Mirrorka i ja poku¹avamo da RAZUVJERIMO Breda da je neophodno da uvede sankcije na offtopic, a da UVJERIMO ©efa da je off-topic najbolji dio svake teme.  :K2:

sunchica

osoba iznad tebe nije bred???
o frckici sve naj , jer sam i ja frcka :love:

frckica-j

TO maèko! Da udarimo kontru ovim "ma sve su iste kose peglane"!  :friend:

Bred je ipak iznad. Ali nas dvije se trudimo da ga suptilno "prevaspitamo".  :K2:

Bla_bla_blaaaa

xm xm....mislim da je osoba iznad mene pozitivno luda  :>:

frckica-j

Najljep¹e zahvaljujem!  :jub:

(Ovako Bred ne mo¾e da mi obri¹e post!  :wink:)