Bodovi sa seminarskog

Started by Bred, 26-07-2008, 18:49:26

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

I zna li neko kako se rasporedjuju oni bodovi sto smo ih kao dobili na seminarskim radovima (oni bar koji su ih radili)? da li se broj poena deli na dva ili dobijamo pun broj poena?
:hm :K

endi

Kod mene u svesci pi¹e ''moguænost izrade seminarskog rada, dodatnih 5 poena na ispitu (boduje se od 1-5 poena); na ispitu osvojen broj poena + broj poena na seminarskom.''
Nikakvu deobu poena nisu pominjali! :cvet

Bred

ma neko je napisao u onoj velikoj temi kinetika jos davno da je njima asistentkinja valjda rekla da se ti poeni dele na 2 posto je po dvoje ljudi radilo semonarski pa sad ne znam kako je to konacno i u praksi?
:wink: :K

tile

Zavisi kako koja asistentkinja.Mi smo radili seminarski kod Sandre Vezmar,i dala je po 5 poena svakom studentu,i vrlo je korektna kad se prihvatis da radis seminarski,ne cima puno,uvek je na raspolaganju studentima.Sto se tice druge asistentkinje,Katarine,cula sam da ona ima taj obicaj da deli poene na dva dela,ako je radilo dvoje studenata.Iskreno,ja ne bih preporucila rad seminarskog,jer je odbrana u sred januarskog roka,kada su ispiti i kolokvijumi,pa oduzme dosta vremena,iako sam ja imala stvarno supre iskustvo sa Sandrom,vezano za pomoc i pomeranje rokova za predaju.

Bred

Ja BIH preporucio, jer tih 4-5 poena mogu mnogo da vam znace, mada meni nisu ...  :wall: :dole: :K2:

philoserbiana

da li se koristi literatura na stranom jeziku?koliko traje izlaganje?tih 5 poena mislim da povecavaju ocenu za jednu vise.Zamisli,budes na granici izmedju 5 i 6,pa izvuces 6.Salim se malo  :>:
ako je neko pisao seminarski neka se javi.Ako se poeni dele,pa jos ako se uzme da mozes da dobijes i 1 poen,onda ti se ne isplati uopste da se trudis  :K2:
koliko ste ga dugo pisali?imam malo slobodnog vremena zbog posla,pa me svaki detalj jako interesuje.hvala i pozdrav  :love:

Bred

Da, koristi se, nadjes na netu pa prevodis ...
5 poena je maksimum, ne znaci da cete dobiti toliko, ja sam dobio 4 poena i nista mi nije znacilo ...  :dole:

Ti poeni se racunaju SAMO za vecu ocenu a ne za prolaz , bar bi tako trebalo da bude.

Ne secam se koliko dugo ali da je cim, cim je  :hm