Nase vaterpolo-delfine potopili Ameri :(

Started by mirror-girl, 22-08-2008, 13:20:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mirror-girl

Sta da se kaze,10:5 za Amerikance...
Tuzno...
Nismo bili komletni,nista nije islo od ruke,jenostavno USA se okomile na nas i vrse cistku...
Nasi momci su razocarali,koliko su bili dobri sa Spancima,toliko su sad bili losi...
Ostaje nedosanjani san o olimpijskom zlatu za dobar deo ove vaterpolo generacije...
Jedina sansa za medalju i to bronzanu je mec za Montenigersima,nadajmo se da cemo bar tu uspeti!

P.S.Toliko sam se skenjala,uh,ovo nije lepo sto cete procitati,pa stoga to nemojte raditi,ali M R Z I M ove sugave Amere :namcor,dusa me boli a005
Bice boljih dana,MORA! Nadam se vec u narednom mecu za medalju! :ball2:

KaBoom

Na¾alost nisam gledao prenost, jer mi je pokvaren TV!!! Vatrom izgoreo! :djavo

Proèitao sam na sajtu B92 kako su nas fino potopili... Stra¹no. Opet smo se nagaðali stativa i preèki, a? Jel branio Soro ili Sefik?

mirror-girl

I bolje sto nisi gledao....Meni je zapalo...
Soro je branio,onaj smotani,A Denis je usao tek kad je bilo kasno i kad su Ameri samo odrzavali prednost,beda ziva,mislim da ce trebati cudo da se desi da pobedimo Montenigerse za bronzu,oni su zesce motivisani a nasi su psiholoski propali,i razumem ih potpuno,ali bas mi je krivo...Bas nemamo srece... :wall:

Bred

E ako opet izgubimo od cgoraca, ima da skacem s Brankovog.
:namcor
:K

mirror-girl

Kad smo prosli put igrali sa CG ja umalo se nisam zadavila-zapalo mi ono sto sam jela,svi su misleli da sam se folirala a ja umalo da riknem...E zivote...
Ubedljivo se od svih sportova najvise nerviram za vaterpolo,dobro i plivanje :),ti vodeni sportovi su mi omiljeni i bas mi je zao sto i tu polako ali sigurno propadamo...
Uh,aj necu biti vise toliko negativna :F
MORAMO DA POBEDIMO! :help2:
U suprotnom i ja idem na Brankov most......da pomognem Bredu da skoci (da se ne predomisli)    :smekerica:

:wink:

Bred

[off]Nisam ja to bas mislio bukavlno [/off] :K

mirror-girl

A ne ne Brede,nema izvlacenja,pomoli se Bogu u nedelju oko 9 u suprotnom,buc,buc :)
Daj Boze da prezivis i mi uzmemo bronzu! :Bog

Bred

Daj Boze! Kad vec zlato nije moglo ...  a005 :>

mirror-girl

Tako je drugar  :friend:,navijaj,moli se,sta god,samo  da slavimo  :ziveli
:wink:

KaBoom

Gurni ti samo Breda, pa ako pre¾ivi znaèi da je vrstan plivaè i mo¾e meðu delfine ili sa Èaviæem na sledeæe takmièenje! :>

I ja se najvi¹e nerviram oko vodenih sportova, jer volim iste, pa i treniram plivanje... Fudbaleri su odavno pali u mojim oèima, ni ko¹arka¹i nisu bolji... Odbojka je jo¹ ok. A dobro, odlaze dobri igraèi, dolaze mladi, novi, neiskusni. Samo nek idu na takmièenja, nek se trude, stièu iskustvo. Samo me nerviraju kad krene neko takmièenje, kao npr. fudbal, pa svi prièaju kako smo najjaèi u grupi, kako æemo ovo-ono, svi fudbaleri zvezdice po nekim evropskim klubovima, a kad ih sastavi¹ da igraju za reprezentaciju bruka ¾iva. Èesto pomisim kako bi neki domaæi klub odigrao bolje od na¹eg nacionalnog sastava, sastavljenog od najboljih... ©ta æe¹. Tako je kako je... Dok smo bili SCG izgovor je bio da neæe da igraju pod himnom Hej Sloveni i za tu zajednicu dr¾ava. Ne znam ¹ta im je sada izgovor? Sad je tu Bo¾e pravde, igraju srcem za Srbiju i samo Srbiju, pa ni¹ta? Kako to sad... :roll: Kosovo im fali? Neæe da igraju za Srbiju bez Kosova u inat drugima? A dobro, uvek se naðe neki izgovor, jelte...

Kamicak

Uz ovakvu krs igru (od pocetka turnira) dobro je da smo u poziciji da se borimo za medalju.Go plavi!!!

Keleraba

Reprezentativac Srbije u vaterpolu Aleksandar ©apiæ te¹ko je povredio nogu i moraæe da se vrati u Beograd zbog operacije.


©apiæ je u Olimpijskom selu u Pekingu pao niz stepenice i polomio fibulu desne noge u predelu iznad skoènog zgloba. Povreda je te¾e prirode i ©apiæ æe morati na operaciju, zbog èega veæ u subotu leti u Beograd. Srpski vaterpolo biæe bez najboljeg strelca u meèu za olimpijsku bronzu sa Crnom Gorom, a predviða se da æe oporavak trajati nekoliko meseci.

Na¹ tim u petak je pora¾en od selekcije SAD u polufinalu rezultatom 10:5. Meè za treæe mesto zakazan je za nedelju.
izvor "B92"

nirre

Jedva cekam sjutra mec. Nadam se da ce ajkule da pobijede delfine ali srbija trazi revans iz malage.

KaBoom

A joj, pa kad je ©apke slomio nogu??? Pa di gleda, ¹to ne pazi??? Joj, joj, joj. Prvo bez Ikodinoviæa, sada i bez ©apiæa! Eeee... To je sve Milo Ðukanoviæ potplatio! :>

Ajde nirre, navijamo, pa ko izgubi èasti! :wink:

nirre

Vi imate 2 titule a mi nijednu za sada pa se nadam da ce nam ovo biti prva u istoriji.