Nase vaterpolo-delfine potopili Ameri :(

Started by mirror-girl, 22-08-2008, 13:20:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

tako je, na kraju mirror ispade kavaljer ... :face:

:*:
:K

a sto se bikinija tice, ne volim ista da ne steze  tako da ces kolege nirra i kabum gledati u bikiniju/toplesu ...
:plez
:siza:



KaBoom

Dooobro ogledalka, kad si veæ toliko navalila da èasti¹, ko sam ja da ti protivreèim? :> Ah, Zuleyka Rivera Mendoza... Ma nemo¹ ti biti lep¹a od nje! Od nje je samo Angelina Jolie lep¹a... ;)

Znaèi tako, delfini su bolji vaterpolisti od ajkula. Ovaj put. Ipak su oni nas istamburali u Malagi. A mi njih u svetskoj ligi totalno rasturili, koliko be¹e 12:3?

To su se oni lepo dogovorili. Bratski narodi, do juèe igrali rame uz rame, pa su rekli evo vama svetska liga, mi æemo evropsko prvenstvo, pa vama olimpijada... Znaèi, u sledeæem susretu treba da pobede crnogorci.

Ja u bikiniju? Da li to podrazumeva i depilaciju? :shock I kako uop¹te da obuèem tange? Mislim, nema tamo dovoljno mesta za sve, ¹to u to treba da stane. Ma ne moram bikini, mogu ja i toples. Eto! Meni nije problem ni top-less da budem, a zamisli da to tra¾im od mirrorke. Ja sam samo bikini hteo, to je sve, ali neee. Stipso! ©to si se stisla, podeli malo one tvoje lepote i sa nama! :>

(ako me sada ne izgrdi, ni¹ta nisam uradio! :K)

nirre

Kako m.girl rece da nam plivanje slabo ide onda ja donosim dusek,odmaram na duseku u vodi sa sejkom u ruci,ka pravi montenigers dok ce tamo bred i kaboom da igraju i slave pobjedu,u cemu im ti kazes m.girl

mirror-girl

Eto,nirre i ja se lepo dogovorili,on nek uziva u koktelima,a vi momci  :~ malo plesa,cisto da bude zanimljivo :)
Quote from: KaBoom on 25-08-2008, 17:10:51
Dooobro ogledalka, kad si veæ toliko navalila da èasti¹, ko sam ja da ti protivreèim? :> Ah, Zuleyka Rivera Mendoza... Ma nemo¹ ti biti lep¹a od nje! Od nje je samo Angelina Jolie lep¹a... ;)


Hm,sve mi diraj,Angelinu mi NE DIRAJ  :batina


Mislim, nema tamo dovoljno mesta za sve, ¹to u to treba da stane.

Moram da se nasmejem na ovo  :116: :116:

(ako me sada ne izgrdi, ni¹ta nisam uradio! :K)

necu da te grdim,samo cu da te   :palica:


Salim se,nemam duse da te umlatim,moras MNOGOOO da me inerviras,a do sad nisi,pravi si drugar  :friend:  :)


Jel vidis Brede na sta spade nasa muska populacija,da zensko bude kavaljer! EJ zivote,ali dobro,pristajem!Ja kad nesto obecam,to je tako,ne kao KaBoom!

KaBoom

Tako je, KaBoom je najgori! Samo ti udri po njemu. Zato slu¾e drugari! :ziveli :> Ja sam reko da æu èastiti èoveka i uradiæu tako. Samo sam se nekako nadao da æe pobediti oni, nakon na¹eg debakla sa USA, nakon povreda ©apiæa i ©efika i plus ¹to su verovatno izuzetno hteli medalju na olimpijadi! Nekako mi je sve vuklo u njihovu korist i ako sam, naravno, navijao za na¹e. Pa sam zato lupio onaj komentar, da eto, moram da èastim... A i èekam kredit, lepo bi mi selo jedno 5000 din. Ovako sam ko crkveni mi¹.

A nirre se èovek fino dosetio du¹eka. Nirre, nirre, pravi se monteniger! ;)

mirror-girl

To da je KaBoom najgori si ti rekao,ja nisam nista rekla  :happy:...
Stipsice,trazis 5000 :shock..Kuku nama,jos i reketiras,e zebo,zebo.... :wall:

Evo ja cu da ti dam 5 dinara da ne places vise  :wave:

KaBoom

Daj mi... :)

Aj dobro, èastiæu i tebe! Nisam ja Piroæanac, ima kod nas u Vojvodini svega, nismo mi siromasi pa dr¾-nedaj! :ok:

mirror-girl

E kakvo si ti jedno gramzivo stvorenje....cccc :wall: