Promene u rasporedu ispita zbog Univerzijade

Started by Bla_bla_blaaaa, 22-09-2008, 19:27:53

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tixy

Pa sigurno necemo sedeti skrstenih ruku i cekati sta ce da se desi... Treba se izboriti za dodatne ispitne rokove,ako mislimo da sto pre zavrsimo fakultet...  :hm

diskaaa


mima385

Da, mogli bismo da igramo na kartu da jul nemamo uopste, a jun skoro da nemamo...
Tako gledano bilo bi logicno da dobijemo bar jedan rok, ako ne decembar, onda mozda stvarno mart...
I cija je bila ideja da univerzijada bude bas kod nas i bas u tom terminu???

zoca

ma bilo koji...samo da imamo jos jedan rok..


katarina

Divno, odose moji planovi u vodu. Verujem da za mnoge 'petake' takav jun nece ni postojati zbog apsolventske! A da li mozemo da kojim slucajem predlozimo na tom vecu, da studenti pete godine mogu da izlaze na apsolventske rokove, ali samo za ispite iz 4 i 5, jer ce ova odluka da 4i5 budu bezuslovne mnogima doneti produzen apsolventski rok i dodatne troskove. Realno, vise se isplati obnoviti pa ocistiti, nego ici dalje!

zoca

uf da.... :wacko:apsolventska...ja sam skroz zaboravila na to... :ohwell:

philoserbiana

vise se isplati da se ide dalje,a ne obnoviti,a narocito ako si zensko,a jos i udato zensko  :love:
ili zensko koje je preslo 25-u  :>:
na vezbe se mora ici,obavezne su,a uglavnom mogu da nastete plodu...cekaj da zavrsim sa petom,a posle cu da razmisljam o apsolvenskoj veceri i ispitima u apsolventskom roku...alergicna sam vise na obnovljene godine  :cvet :cvet :cvet

Anabel Lee

Kome se sta vise isplati je individualna stvar.

Sto se tice tih rokova, bice on predlozeni. Jos se ne zna sta i kako. Ali sigurno nece ostati na ovome sada.

Sto se tice julskog roka, i taj je rok uveden kao i decembarski prosle godine, pa on nije karta na koju treba da se igra, ali skracenje glavnih rokova jeste! Ne razbijajte sada glavu time vec ucite da date nesto i u oktobru.

katarina

Ja sam neudato zensko i mnogo zelim da sto pre zavrsim fax i skinem se mojima sa grbace i zato: ZIVELA BEZUSLOVNA! Ovo sto sam predlozila nisam izmislila, vec su kao sto znate takav model premenili neki fakulteti i to je jako dobra stvar!   :streber:

Enea

bezuslovna ili ne, sa kojim rokom manje ili vise moramo da radimo!

zerocool

Pa nama su i oktobar sada skratili, rok traje do 10og za sve,pa se opet niko ne buni, tako da oni sviraju , a mi igramo u tom ritmu i tako dok ne zavrsimo ili neko ne napravi maskr

Bred

#27
pa kako sad do 10.oktobra? i za apsolvente? pa urgirajte , imate predstavnike ...  :wink:

katarina

Kako skratili oktobar? Pa prosle godine je trajao do 12og. Problem je to sto ako ostane isti broj rokova a oni budu skraceni, tesko cemo moci da vise ispita u jednom roku i izlazimo na njih dan za danom ili slicno.


P.S. Za apsolvente ima tehnologija 14. to znam sigurno.

philoserbiana

Quote from: katarina on 23-09-2008, 22:37:35
da studenti pete godine mogu da izlaze na apsolventske rokove, ali samo za ispite iz 4 i 5, jer ce ova odluka da 4i5 budu bezuslovne mnogima doneti produzen apsolventski rok i dodatne troskove.
katarina,ovo mi se svidja  :cvet