Farmaceutska hemija

Started by lingvaleta, 17-01-2009, 17:40:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

lingvaleta

ljudi zna li iko kada su predavanja iz farmaceutske hemije..ko dolazi i to?pocinjem spremati ovaj ispit pa da obidjem malo i ta predavanja kad me nije bilo kad je trebalo:)...pozz

Bred

Lingvaleta, dobrodosao/la ...  :cvet

Evo, na ovom linku imas termine gostujuce nastave (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,15560.msg230409.html#msg230409) ...  :wink:

frckica-j

Dobrodo¹lica i od mene!!!  :cvet

Hvala Brede!

Jovana Bg-Bl

Jaooo....sto mi je drago,pa nisam ni videla da postoji ovo  :~ :~ :~
Ja zivim u BG a studiram u BL.Htela sam da zakazem ispit kod Sotea u BG,ali nisam uspela,JOS ...kaze da u aprilu dolazi za BL da odrzi ispit(navodno studenti traze rok)...
Pozzz  i samo napred :ok:

frckica-j

Heheheheeh Ajme, imenjakinjo, pa ti si fenomen! Dosad sam navikla da obièno bude ono: ¾ivim u BL a studiram u BG a ne obrnuto!  :K2: Dodu¹e, lijepo je da ima i izuzetaka! Dobrodo¹la!!!

maleckamaja

eeee...da li neko zna ko i kad dolazi iz farmaceutske :wacko:

frckica-j

Ne znam taèno. Pogledaj ovdje (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,16152.0.html) jer su tu sve one tabele sa rasporedima ¹to je dao novi prodekan. Inaèe, sad sam do¹la sa faksa, neki novi oglas vezan za farmaceutsku hemiju nema.

Jovana Bg-Bl

frckice...jel moze molba,ajd okaci ovde kada izbace tacan datum ispita,jer ja sam u fazi  :wall: a ponekad i  :puca2:...
hvala unapred...pozz svima!

frckica-j

#8
Evo, samo za tebe: ispit je 22.aprila u 13.00h na Poljoprivrednom fakultetu. Uèionica br. 45.  Ne znam jo¹ uvijek do kada su prijave!  :~
Svima koji izlaze: polomite se!!!

Jovana Bg-Bl

Hvala frckice...jel prijava ostaje u stud. sluzbi ili nam je overe,pa je nosimo na ispit???(posto ja imam prijavu :smekerica:...a za BL cu doci dan pred ispit)...pa da se ne zeznem,da ne prijavim ispit!!!!

frckica-j

Е то ставрно не знам више! Прије је било у студентској па код асистента, сад више не знам...  :wacko:

Jovana Bg-Bl

Izasao je rok...22.5. u 8h na poljopr. fak.

frckica-j


milana87

Ljudi ne znam koliko ce vam biti od pomoci ali znam da dolazi Agbaba rekla je prosli put,pa sretno vam bilo!I nesto asistenti govore da Sote nece vise predavati od nove godine starim generacijama,ni drzati ispit da ce samo bolonjcima,a ce nas zadrzati Agbaba,a i nama je tako nesto rekla na predavanjima.Mislim i da ce u septembru ona doci a on mozda u pred kraj godine.Tako rekose pa sad...

lingvaleta

rekla je Agbaba da ce ona doci sada ali ona uglavnom zakazuje ispit u popodnevnim casovima,a prof Sote u jutarnjim pa sada mi nije jasno ko dolazi...Ako neko ima informaciju iz prve ruke neka objavi..I zna li se ista kada ce biti rok u junu,eventualno julu...pozzzz