Farmaceutska hemija

Started by lingvaleta, 17-01-2009, 17:40:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

lingvaleta

ako neko zna tacan ili okviran datum ispita iz farmaceutske u banja luci neka to podjeli i sa ostalima...ima nas kojima bi to znacilo... :thanx2:

lingvaleta

jel moze neko da mi kaze da li iz farmaceutske hemije MORA biti prvo prakticni pa usmeni(logicno bi bilo)...Prakticni je zakazan od 13-16.7 a prof. Sote je tu 5. i 6. jula...ili ce on dolaziti jos jednom ili ce se usmeni pretumbati...velike su nedoumice u pitanju :wall: :wall: :wall: :wall: :help2: :help2: :help2: :help2: :help2:

frckica-j

Mora biti polo¾en prvo praktièni! Razlog za¹to su termini u disbalansu je taj ¹to ljudi obièno polo¾e praktièni èim zavr¹e sa vje¾bama (ili steknu uslov za polaganje) a na usmeni izlaze mnogo vremena poslije jer praktièni ne izlazi veæ kad ga jednom polo¾i¹ va¾i ti do¾ivotno!  :streber:

lingvaleta

ma jasno je meni to...ali opet sta ako neko hoce u jednom roku to da obavi..mislim ne ja,neko neki tamo vidjeniji studenti i to... :K2: :K2: :K2:...uglavnom mene interesuje termin usmenog,a o tome se nista ne zna..ako ce biti za vikend trebao bi nam to neko valjda javiti bar dva-tri ranije....muko moja...

barby

Ja sam cula da bolonjci imaju potpise i neke konsultacije 4. ali nemam pojma gdje ni u koliko sati jer nema nista na oglasnoj!Ja se iskreno na dam da ce nam bar dva dana ranije staviti kada je ispit,mada se kod nas nikad ne zna,strasno ali nazalost istinito  :dole:

frckica-j

Juèe sam bila u na¹oj baraci i ne pi¹e ni¹ta o usmenom. Ako ko sazna, okaèite i ovdje!!!

lingvaleta

konacno nekakva informacija.Ja sam poslala mail prof.Soteu i on je vrlo ljubazno i azurno odgvorio da ako nas fakultet odobri rok da ce biti odrzan 10. ili 11.jula....Zainteresovani kandidati treba da se upisu na spisak koji se nalazi zalijepljen na oglasnu tablu trece godine na novoj lokaciji.Cisto da bi oni imali evidenciju koliko ljudi izlazi na rok...Toliko... :wave:

maja.g

 drage kolege,potrebna mi je informacija gde se sada odrzava polaganje kolokvijuma iz farmaceutske hemije(kada sam ja slusala polaganje istih nije bilo obavezno)...unapred hvala na odgovoru.pozdrav za kolege iz bl

maja.g

usmeni deo ispita iz farmaceutske hemije odrzace se u subotu 19.09 u 11sati,ne zna se jos gde ce se odrzati ni ko dolazi......za sve one koji izlaze na ispit srecno 

maja.g

da li na ovom forumu ima neko ko je ove godine odslusao trecu godinu? ako jeste moze li mi dati informaciju kada ce biti odrzan kolokvijum iz farmaceutske hemije........nadam se uskoro odgovoru...pozz  :wave:

vanja85

ZNA LI KO KAD DOLAZI PROFESOR~PROFESORICA? TREBAJU MI KNJIGE???   

gligicmila

E ljudi zna li iko ista u vezi testova? Posto sam nesto nacula da ce biti.....pa ja sad pocinjem da spremam pa reko malo da se raspitam  :kul: :kul:! A i uzela sam skripte iz skriptarnice (da ne spominjem da su vece od knjiga :wall:)i mogu vam reci stvarno ne znam odakle da krenem....et ako neko ima koji savjet slobodno neka se javi......mada koliko sam skontala glavni savjet je SJEDNI; NAUCI; NABUBAJ i moli boga da je profesor raspolozen  a005 :help2: :gnjec:

JL1983

Ima li neko informaciju o tome da od januara i stari studenti pola¾u preko testa?
Jesu li negdje dostupni ti testovi, da vidimo kako izgledaju?

Bred

Farmaceutska hemija ubuduæe pismeno  (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,16704.0.html)

JL1983

ok, hvala :cvet
Ako je moguæe, rado bih da znam je li u vidu testa sa blic pitanjima ili æe vi¹e biti lekcijski? Hvala mnogo!