Testovi

Started by Kamicak, 24-01-2009, 12:49:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kamicak

Ima li ih neko na zajam  :wink: ?

bilja_tb

 
Quote from: Kamicak on 24-01-2009, 12:49:15
Ima li ih neko na zajam  :wink: ?
i mene to interesuje  :ok:

Bred

#2
Pogledajte ovde (http://www.farmaceuti.com/forum/farmakokinetika/farmakokinetika_10099.msg218749.html#msg218749)

:wink:

limaledu

Ej, covek, ajd vidi ako mozes da nadjes (ili bilo ko da dopise od dobrih ljudi ovde na forumu  :K2: ) decembarski test (naravno iz 2008. ) , taj mi je bas hitan...
Hvala svim dobrim ljudima...  :smekerica:

Bambili

Ja se secam da je NELINEARNA FARMAKOKINETIKA bila pitanje od 10 poena, a da su u okviru pitanja od 20 poena bili FLIP-FLOP,In vitro-in vivo korelacije u BR/BE i jos nesto sto ne mogu da se setim...toliko od mene,bese davno,zao mi je sto ne mogu da pomognem vise.

Gocca

Dodacu ja:
NEPROSTORNA FK

limaledu

Hocemo jos, hocemo jos!!!  :~

brko

Ima li sanse da dodjem nekako do testova a da nemam napisanih 500 postova? Moze li mi ih neko poslati na mail?

Yasmin

I meni trebaju testovi. Da li ima neko dobru volju da ih prosledi?

Jeca

Ja bih vas za isto zamolila  :cvet

makyca

Koji je to fazon da ti treba 500 poruka da bi mogao da pogledas testove??? :F
Kako drugacije moze da se dodje do tih testova?

veverica

Oèigledno da samo par ljudi mogu doci na ovaj nacin do testova. Ako neko ikako uspe da dodje do istih bilo bi lepo da prosledi kolegama. Hvala

maki

I,da..nije mi jasno o kakvih se 500postova govori,ja sam skinula 15ak testova,a nemam ni blizu toliko postova,ili imaju jos neki  :ohwell:?

lucia

da li neko ima izvucena mala i velika pitanja?
bas bi bilo lepo da ih ovde postavi :wink:

livuirma

Molim kolege da mi po¹alju neki link za zadatke i materijal za ispit iz farmakokinetike. Hitno.