Diplomski ispit

Started by Bambili, 28-01-2009, 21:28:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kubalibre

Hvala AnaCrvena!  :love:

Ostala mi je jos kinetika, ali cu paralelno sa njom raditi malo i diplomski i naravno moram da se raspitujem polako u vezi svega toga, da bar imam neku predstavu sta i kako, a ne kao da sam pala s Marsa    :krsti:

Naravno ako budem imala opet nedoumice, javicu se... 

:wave:

malavestica

ljudi, da li je neko radio diplomski iz kinetike i kako to izgleda? :)
ja bih neki diplomski koji ne zahteva puuuuno rada i vremena, pa dajte neki savet, sem opste hemije i analiticke sta preporucujete?  :hm

Bred

Jesi iscitala celu temu?!

marina985

Jel neko zna nekoga ko je radio dipl kod prof Djukic na toxinima?

Bred

#34
Ja znam neke koji su radili diplomski na toxinima, ne znam koji prof je u pitanju a ne znam ni zasto bi se IKO drndao sa tim institutom posto mora i prakticno da se radi?!  :wink: :K2: Uglavnom znam da su se namucili.

marina985

hvala hvala. to mi je sasvim dovoljno informacija :D

judo

jer neko cuo nesto o iskustvima sa instituta za mikrobiologiju i prof.marini? :K2:

Bred

Oni su svi generalno jako ok.

malavestica

na ispitnoj prijavi pisem - za polaganje ispita iz predmeta...? diplomskog ispita? malo mi to smesno, hmmm :hm

shmizla

Ljudi da li neko zna neki sajt sa koga mogu da skinem neke knjige koje moram da prevodim za diplomski? Trebalo bi da prevedem neke stvari iz 4-5 knjiga, rec je o mikrobiologiji... Ceo dan pokusavam da nadjem i ne mogu...

Bred

Pa zar ti nisu dali na institutu?

Nea

Najbolje idi na institut za mikrobiologiju, i pitaj da ti pozajme tih par knjiga... Oni tamo imaju sve sto nam je potrebno za diplomske radove. Ja sam pre par dana uzela temu za diplomski kod profesorke Marine, i ona mi je odmah pozajmila par knjiga da izlistam i fotokopiram sta mi je potrebno i rekla da joj vratim literaturu za par dana.

Pokusala sam i ja da ih nadjem na netu, cisto da ih imam u rezervi u elektronskoj formi, ali nisam uspela. Tako da mislim da je najbolje da odes ponovo kod svog mentora.

shmizla

Ma dali su mi, ali imam jako puno da prevedem, pa bi mi bilo mnogo lakse da sve to imam na kompu. Lakse cu ga tako prevesti, nego rucno, uz recnik. Pa sam mislila da mozda neko zna neki sajt sa koga mogu da skinem te knjige.

London lady

Quote from: shmizla on 01-03-2011, 11:16:13
Ma dali su mi, ali imam jako puno da prevedem, pa bi mi bilo mnogo lakse da sve to imam na kompu. Lakse cu ga tako prevesti, nego rucno, uz recnik. Pa sam mislila da mozda neko zna neki sajt sa koga mogu da skinem te knjige.
probaj na www.medicalbooksfree.com

sokobiv

Moze li mi neko reci sta stoji u pozivnici za svecanu dodelu diploma? Da li je to opsta pozivnica ili za svakog studenta pojedinacno(ime prezime,dan diplomiranja itd.)I sta se desava ako je student promenio adresu od pocetka studija?