Tehnologija-usmeni ispit

Started by zizibm, 21-02-2009, 14:49:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

lingvaleta

knjiga profesorice djuric,skripta koju imas na fakultetu u skriptarnici i slajdovi koje takodje imas u skriptarnici,i naravno praktikumi:)uglavnom imas ispitna pitanja(njih ravno 147:) i po njima peglas....srecno.

lingvaleta

eh da ih je barem 147:),pitanja je 247:)moja greska..... :wall: :wall: :wall:

fellgood


bozana

Stvarno ne volim kad imamo papira tonu za ucenje i nabacane skripte. Hvala ti puno za informacije o literaturi. :thanx2:

Bred

^Cele studije su nam takve :D

frckica-j

I to ¹to ka¾e¹ Brede. Meni je vi¹e muka od toga da tra¾e npr. koncentraciju neèega a pri tom ne daju literaturu iz koje treba da uèimo, ne daju slajdove zbog zloupotrebe, ne pi¹u knjige, priruènike, skripte. I onda ode¹ na net i naðe¹ 10 izvora sa 10 razlièitih podataka. Èemu èovjek vi¹e da vjeruje? :djavo I jo¹ se ljute kad ne znamo!  :F :batina :puca2: :djavo

Jovana Bg-Bl

Ljudi,ko sve od prof dolazi kod nas na usmeni,da nas reseta  :K2:?

frckica-j

Dolaze profesorice: Miliæ, Primorac, Vuleta i Ðuriæ. Ja sam odgovarala kod profesorice Miliæ i nije bilo lo¹e ali moj glas definitivno za profesoricu Ðuriæ. Meni lièno, ona je kraljica!  :K2:

Jovana Bg-Bl


vanja85

ZNA LI IKO GDJE SE MOZE NABAVITI ONIH 60 RECEPATA STO BUDU NA PRAKTICNOM???
FRCKICE,OGLASI SE,ZIVA BILA!!!!!
:~ :~ :~

optimisticna

Ako nabavis recepte,vanja85,javi i nama ostalima. U istoj smo muci....... :wall:

bozana

Kad je septembarski rok za usmeni?

optimisticna

To se nikad tacno ne zna. Prosle godine je bio usmeni 15.septembra, a pretprosle 30.septembra.Za najtacniju informaciju je najbolje pitati asistente.
Bozana, ako ti nije problem, napisi u rubrici za prakticni iz tehn. svoje recepte sa ispita,kod koga si polagala, i ako se sjecas pitanja sa testa. Hvala

an85

http://supa.pharmacy.bg.ac.rs/courses/58/posts/8250 
raspored usmenih ispita za septembar

bozana

Usmeni iz tehnologije ce biti u periodu 30.8-9.9.