potvrdjivanje prakticnog, usmeni

Started by willie the scot, 04-01-2010, 15:16:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

willie the scot

jel zna neko kad je potvrdjivanje prakticnog u januaru?

kad se ocekuje da ce biti usmeni?

IvAAnna

11.januara je potvrdjivanje, usmeni pocinje od 13-og, ali mislim da ce za studente koji u januaru polazu prakticni biti kasnije..:)

mima385

Da li je neko mozda nacuo ili zna kad ce profesorka Vujanovic poceti da pita u januaru studente koji imaju plozen prakticni? Znam da pocinje zvanicno od 13.1., ali to moze biti i verovatno jeste neki dan posle toga, zar ne?
Hvala vam unapred za bilo kakvu informaciju!

IvAAnna

to se ne zna, i ja se nadam da nece poceti da pitaju 13og

mima385

hvala ti na odgovoru.
Jesam li dobro shvatila da 11. potvrdjujemo, a 13. ce nam reci tacno dan i sat? Ili to saznajemo odmah 11.?


IvAAnna

11.1. se potvrdjuje usmeni i prakticni, na institutu pise da usmeni pocinje 13. ali ja se nadam da nece stvarno tad poceti. Vodim se tom logikom da se index predaje 2 dana pre ispita, sto bi znacilo da bi trebali vec 11. da ih predamo, a to je nemoguce, jer prva je nisam u bg a verovatno ima jos puno njih...eto, ali opet kazem, to nije sigurno, mozda nas iznenade:)

shmizla

Ljudi, da li neko mozda zna kako se izvodi Parijeva reakcija iz kiselog hloroformskog ekstrakta, za dokazivanje barbiturata? Moram da polozim usmeni kolokvijum u ponedeljak, mnogo bi mi znacilo kad bi neko napisao! Hvala!!!

mima385

Parijeva reakcija se izvodi u BEZVODNOJ sredini.
Prvo se kiseli ekstrakt upari do suva, zatim se doda Co(NO3)2 u ETANOLU i ponovo se upari do suva.Onda se doda 1 kap NH3 i razvije se ljubicasta boja.

anamail

da li neko zna kad je potvdjivanje prakticnog u februaru?

Bred

Odgovor (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,6142.msg238828.html#msg238828)

milena

#10
Obave¹tenje za studente V godine smera DF


Potvrda praktiènog ispita iz predmeta Toksikolo¹ka hemija je u petak, 04.06.2010. u 12 h na Katedri za toksikologiju „Akademik Danilo Soldatoviæ“ u sali 103. Istog dana biæe objavljeni i rezultati II kolokvijuma i u periodu od 12:00 do 14:00 h mo¾ete pogledati svoje radove. Potvrðivanje praktiènog ispita ne morate obaviti lièno.
28.05.2010.                                        Katedra za toksikologiju „Akademik Danilo Soldatoviæ“

http://supa.pharmacy.bg.ac.rs/courses/75/posts/3592

shmizla

Ljusi da li se zna kada ce otprilike poceti usmeni, i da li ima razlike u tome ko je apsolvent a ko peta godina? Jel polazu zajedno, ili odvojeno, tj drugih datuma?

snowwhite

Stvarno bi bilo lepo ako bi se neko angazovao da recimo usmeni bude krajem roka?????

shmizla

Pa ja se nadam da barem nece biti pre 15, naravno volela bih da bude i kasnije, ali i 15 nije los, valjda nece biti ranije!