Hajde da nabrojimo najgore filmove koje smo gledali

Started by SPAJALICA, 31-03-2010, 16:19:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

SPAJALICA

Hm...Verujem da æe lista biti dugaèka.

Evo poèeæu. Jako mi se jednom gledala komedija! I odemo u bioskop -naslov-Urnebesna komedija - D¾on Travolta u glavnoj ulozi.Ok. Nije lo¹e za poèetak. Ni jednom se nisam nasmejala!
Grozan film...

bozana

Gledala sam mnogo glupih filmova, ali ubjedljivo najgluplji film je "Macenosa". Nekakav ruski film o mladicu kome je izrastao mac na dlanu i koji je postajao sve veci kako je on bio ljuci. Na kraju je od bjesa sasjekao citavu sumu od bjesa.


frckica-j

G.I. Joe
Ne znam ¹ta mi bi to da pogledam. Kao, uzeæemo neki mu¹ki film, akciju, brzinu, novu tehnologiju, ni¹ta srceparajuæe, ni¹ta mnogo noapeto ili komplikovano, ono odmor, kokice, sok i slièno. Ali ba¹ toliko glup film-e to nismo htjeli.  :wall:

SPAJALICA

Hm. Da setila sam se jos jednog. All about Sam ili tako nesto,sa Sandrom Bulok. Ja nisam od onih koji ostavljaju film na pola, ali ovaj sam morala da ostavim....

bozana

Ja bas volim Sandru Bulok. a onaj film Brzina gdje ona glumi isto je jako los i jeftin.Sve se desava u autobusu,vozi preko 50km na sat.

frckica-j


SPAJALICA

Ja volim i S. Bulok, a ni protiv Rivsa nemam ni¹ta protiv. :K2:
A brzina,...pa, ... onako. Ima i bojih. :roll:

bozana

Jos jedan medju najgorim filmovima je The last house on the left.

Mashrum


                                          Srpski film.
                                :cop: :abso: :cop: :abso: :cop: :abso: :cop:

ubedljivo najgori film koji gledah,
a gledah ga danas..
odvratno
 a005 a005 a005

Drugi na listi je Majestic sa D¾im Kerijem,  :*:
nije bilo ni S od smeha..
:ball2: :ball2: :ball2:






ali ovaj drugi ipak spada u kategoriju
najdosadnijih filmova,
a ne najgorih.

bozana

E slazem se s tim da je Srpski film grozan. Bolestan je.

Bred


Montenegrina

Da Vincijev kod,film veze nema sa knjigom..... :dole:

Bred


Montenegrina

Ne i ne pada mi napamet,cula sam dosta o tom filmu,citala na netu komentare,koji su uglavnom negativni,sto je i logicno.... Vjerujem da je to nesto najgore sto se snjimilo  na prostorima bivse Jugoslavije...Toliko bolesno,morbidno,tog scenaristu i reditelja treba strpati u ludnicu :) po meni,samo se pitam koliko jedan covjek treba da bude ne covjek,pa da snimi tako nesto?? To sam sve zakljucila naravno citajuci komentare po netu o filmu..... svasta se danas nazove umjetnoscu....  :dole: