ISTEKAO APSOLVENTSKI

Started by malena, 31-08-2010, 19:34:32

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

malena

E ovako sta dalje?  :namcor :namcor :namcor
Mene zanima da li se dalje nekako overava ta nova godina?

Znam da nam je tad prijava ispita 600din a sta ako predjes 3. put ako zaglavis na nekom od tezih ispita... Koliko tad placas?

Zatim zanima me kako vi ljudi vadite ona uverenja meni danas nisu dali da uzmem povlasticu za prevoz jer mi na uverenju koje mi je juce izdala pise apsolvent 2009/2010?

To isto uverenje treba mi za jos mnoge stvari? Pa jel mogu nekako da laziram to uverenje ili moram da upisujem neku godinu ili sam nacula da postoji neka hemijska prisi brisi pa da smuljam nesto... He he he ajd neko iskusan ako ga ne mrzi neka odgovori jer ima nas mnogo u mojoj situaciji...
:help2: :help2: :help2: :help2: :help2: :help2: :help2: :help2: :help2: :help2: :help2: :help2: :help2:  :Bog :Bog :Bog


olgica

Hmmmm... Uverenje za povlasticu, sacekaj oktobar, i ja isto to cekam. A za druge stvari... ako ti je hitno uzmi uverenje za ovu godinu 2009/2010.
Valjda ce se javiti neko ko znam nesto vise.

malena

A jel mislis da ce nam izdati uverenje na kome pise 2010/2011 ?

blabla

Ispiti su ti 600 din bez obzira koji put polazes, a uverenje za skolsku 2010/11 ces dobiti u oktobru tj cim pocne nova skolska godina. Sto se tice overavanja semestara toga konacno nema :))

an85

600 kinti.... znaci izlazi se samo kad se nauci  :bokmal:

misisipi

drage kolege, ja sam upravo pitala na salteru i rekli su mi da jos za oktobar placamo 200din,a od novembra 600din.