ispit kod prof T. Kundakovic

Started by sanjcili, 30-09-2010, 07:08:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sanjcili

Molim da mi neko kaze kakva je prof. Tanja, sta trazi i kako ispituje???imam ispit u utorak a vidim da je na forumu o svakom prof nesto
receno samo o njoj niko nista...molim one koji su imali iskustva ili culi o istim da nesto napisu. tnx

sanjcili

hajte ljudi k'o Boga vas molim,dajte mi makar neku informaciju!!!!

Bred

Pa to je valjda neka nova profesorka.

5Nili

Bez brige,prof je skroz ok,kao i ostali na tom institutu.ja sam odgovarao kod nje
i nije bilo ni najmanjih problema.Secam se da nije trazila formule,
pita osnovne stvari...

sanjcili


sanjcili

da bred, ne znam otkad je prof ali nam je drzala vezbe iz hemijskog dela i na vezbama je bila ok! samo mi je trebala bilo kakva inf o njoj kao ispitivacu!

sanjcili

polozila sam! prof je ok, pita sve i svasta, ali vezano za pitanja koja si izvukao! moras sve da povezujes i tako da vezes i da pricas sve sto znas, ako nesto izostavis ona ce te pitati ali ako ti ne mozes neceg da se setis ili nemas pojma sta te pita, nece te oboriti ali ta podpitanja bitno uticu na ocenu!naravno osnovne stvari moras da znas! srecno svima!

Bred


sanjcili


mina-L

Dal moze neko, ko je odgovarao kod prof. Kundakovic, da postavi kombinaciju pitanja koju je imao? :cvet

maracaca

da li mogu kolege koje su polagale kod prof T. Kundakovic da napisu pitanja koja su imali, hvala unapred