Norveska

Started by maki, 08-03-2011, 20:19:47

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

olgamitar

hello! ima li koga na forumu?Sto ima novog u Norge, kakva je situacija na burze, koliko ja vidim na saytima jos trazeni mg, ali je li to stvarno tako, je su li iste place, pocela je kriza u N,,,moze li netko komentirati od kolega?

sasabuba

izgleda da je tema zamrla,veovatno je cela srbija sto se tice farmacije emigrirala u norvesku tako da se  izgleda i ta prica zavrsila sto se nas koji smo jos u srbiji ,treba gledati nove egzoticne destinacije tipa svedska finska nemacka

olgamitar

stvarno,cudno je,,,,nema nikoga na forumu,,,,sto se dogodilo :pst

oliph

Mozda Vitus vise ne dovodi farmaceute iz Srbije?

Joa18

Pozdrav svima :)) zanima me upisivanje master studija farmacije u Norveskoj? Je li neko zna nesto o tome? Cula sam da je master za bilo koji fax besplatan? Da li je bitan prosek? Trenutno sam treca godina farmacije u Kragujevcu, pa sam zamislila master u Norveskoj.. Norveski ne znam  :nene: :wall: :) ali sigurno moze na engleskom da se studira, tj ja pretpostavljam, pa kao usputno ucenje norveskog?  :ok: Verovatno treba i neka razlika ispita? :) Ali dobro, sve se da uraditi sa malo volje.. Ako neko moze da podeli neke korisne informacije bila bih vrlo zahvalna :) :) :)  :thanx2:

tronanoviovisad

vitus vise ne dovodi farmaceute iz Srbije, stigla informacija odozgo.....
Zatvorena su vrata, cak sam cuo da je jedna grupa ljudi izvisila iako je dobila posao odavno.. sta reci, jadni Srbi zauvek
Mozda se treba okrenuti Svedskoj, cuo sam da i oni traze farmaceute i tehnicare

djuzepina

Zadnja grupa farmaceuta je svirepo prevarena. Imali su kurs od četiri meseca u SAGI koji je bio uplaćen od strane Vitusa. Svi su navedeni da daju otkaze zbog toga što regruter Kaarbø Vegard nije davao potpune informacije. Kao slag na torti i da bi se svi doveli u jos vecu zabludu je organizovan i uvodni kurs u novembru da bi na kraju pet ljudi koji su ili dali otkaze ili su bili pred otkazom dobili mejl da nema mesta i da im je zao.....
to be continued

tronanoviovisad

Srpski nacin poslovanja se ocito preselio i u Norvesku...
Ja sam cuo da su ljudi i tamo razocarani tretmanom koji Norvezani imaju prema njima, tj nama Srbima ali ovo sad je prevrsilo svaku meru
Prosto mi je za nevericu da je ovakva prevara prosla nekaznjeno

sasabuba

znaci i ta se prica zavrsila..........treba sad uciti neki novi egzoticni jezik

tronanoviovisad

da, prica se zavrsila :dole: ovo je bila poslednja grupa koja je trebalo da ode , a nije ni otisla jer su ih zeznuli...ja obustavljam ucenje norveskog, cao nema vise, ajmo dalje svedski

olgamitar

Ali ima oglase, da traze se farmaceute u Norveskoj,,,ima ljudi,koji sami zovu na oglase i pokusavaju zaposljiti se na ovaj nacin,,,

tronanoviovisad

Olga ili Mitre posaljite cv na sve oglase u Norveskoj za farmaceta pa cete videti da li ce vam neko i uopste odgovoriti. Ljudi ne shvatate da su vrata za Srbe zatvorena. Vecina pozicija se cuva za Portugalce, navala je njihova sad....Ali zivite u zabludi, tako je bezbolnije. Pa sto onda ova poslednja ispaljena grupa nije otisla, sto ih neko drugi nije uzeo.... dajte bre farmaceuti, spustite se na zemlju

milica333

Da li se zna zasto su vrata zatvorena za faramceute iz Srbije ako im taj kadar i dalje treba?

olgamitar

ne mogu nazalost poslati,zato kako jezik je no good,,,,ali stvarno puno oglasa

tronanoviovisad

oglasa ima ali je norvesko trziste preplavljeno Poljacima i Portugalcima koji imaju EU pasos. Zato im Srbi vise ne trebaju. Zato ljudi, ne gubite vise vreme na ucenje norveskog, kostace vas mnogo godina i para, a sve uzalud. Ko hoce neka proba, pa neka prodje kao poslednja grupa... :~