POTPISI

Started by yeca, 24-05-2006, 18:06:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

yeca

POTPISI:
Mikrobiologija [/b] - mo¾e bilo kojim danom od ponedeljka 29.05.
Fiziologija - 25.5. 10-12h se predaju indeksi a uzimaju se u petak 26.5. od 11-13h
Farmaceutska hemija - 29.5., 30.5., 5.6. ili 6.6. (kad kome odgovara) od 10-12h (va¾i za sva èetiri termina)
Farmakognozija - od 30.5. bilo kojim danom (za studente koji su u drugom semestru imali hemiju droga, moraju uplatiti 100,00 din na ¾.r. fakulteta na ime od¹tete za polomljeno laboratorijsko posudje, ¹ifra plaæanja 10, sve ostalo isto i priznanicu kao dokaz uplate staviti u indeks i indeks na institut na potpis:)

Nemojte iæi po potpise posle 13-14h, postoji velika verovatnoæa da nikog ¾ivog neæete naæi na institutu!!!

nimerija

A ako promasis termin za potpis iz fiziologije.... ???

yeca

Zato mora¹ da bude¹ u toku...  :wink:

Darker

Quote from: nimerija on 25-05-2006, 12:07:33
A ako promasis termin za potpis iz fiziologije.... ???
Pa ili æe da nadignu neviðenu frku i da te na kraju puste, ili æe da nadignu neviðenu frku i na kraju-da te ne puste! :> :>

nimerija

Bas ste talenti da utesite....  >:(

Darker

pre smo realistièno-optimistièni, rekao bih, hahahahhahahahahaha :> :> :> :> :>
Pa nije, prièam ti iz iskustva, oæe¹ da te la¾em?????
Ok, mo¹ kad oæe¹ da potvrdi¹ a i ne mora¹... :> :> :> :> :>
Mislim, jel oæe¹ da slu¹a¹ bajke? >:D >:D

nimerija

E pa ja sam dobila potpis, utatata, i to bez galame, utatata  :P :P :P

zivanshe

ljudi, ajde molim vas, ako neko sazna kada ce tachno profesori potpisivati indekse, neka napishe. please. :)

makili

Zna li neko imaju li sutra kakvi potpisi? Neko kaze da imaju neko ne molim vas neka mi neko pomogne, ne ide mi se sutra bezveze na faks :run

zoe

Биохемија је била најављена за данас, али ће потписи ипак бити у идући понедељак...
Гнозија је пробабли у среду, а за фармацеутску ништа не знам. Ајде ако неко нешто знаде нека типка...

zivanshe

meni rekoshe da su farmakognozija i farmaceutska u chetvrtak i petak ove nedelje, ali ko zna koliko je to tachno...

zoe

Фармацеутска у четвртак у 10.

zivanshe

a asistentkinja danas reche da je i u chetvrtak i u petak. mislim da postoje dve struje formiranja informacija na tom institutu. :> dakle, slushati Zoe. :K

a farmakognozija? je l moze u petak da se odnese indeks??

makili

Na institutu iz farmaceutske pise da u potpisi u cetvrtak i petak od 9-13h, a biohemija ima u ponedeljak od 10-12h, sto se tice gnozije ne znam mozda u petak, a mozda i sledece nedelje! :~

zoe

Гнозија је од понедељка, али без неког нарочитог организовања...типа у толико и толико сати... рече Адонис данас, ако му је веровати на реч :K