Iskustva sa usmenog iz mikroba!

Started by MEKI, 22-09-2006, 22:02:56

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Al-Jasmina

He he, ona mozda ne gleda ali studentu koncept znaci :>

sokobiv

Imam usmeni iz mikroba i biohemiju istog dana.Sta da radim?

Kremenko

Ako si spremala mikrobe,pitaj profesorku da ti odlozi.Izaci ce ti u susret sigurno jer je biohemija pismeni-znaci fiksirani datum.

Jelenaa

#18
Quote from: Al-Jasmina on 03-06-2007, 14:28:27
He he, ona mozda ne gleda ali studentu koncept znaci :>

Ostaje nam samo da pisemo peticiju da produzi pisanje koncepta. Nadam se da ce kolege iz RC to vec organizovati.


Mada kad malo razmislim doticna verovatno kao i vecina profesora i asistenata cita forum pa ce se mozda cec i sama korigovati ili ...

Bred


Al-Jasmina

Dobro opet sve zavisi od toga kako pita?
Da li pusta da se prica o pitanjima
ili pita i ostalo pa koncept sam po sebi ne znaci mnogo...
:)


MiKy

prof.Jelena voli da pita stvari sa vezbi,ne bazira se samo na izvucena pitanja vec pita `sta joj padne na pamet`

Al-Jasmina

U okviru gradiva koje radimo to je OK
sigurno ne pita ko igra u Sampionskoj ligi za titulu prvaka :>

lijepa bosanka

Quote from: sokobiv on 04-06-2007, 09:49:21
Imam usmeni iz mikroba i biohemiju istog dana.Sta da radim?

I meni je isto bilo...Ja sam pomjerila..jer ne mo¾e¹ imati dva ispita u istom danu...

Kremenko

Bilo bi lepo da kolege koje su polagale u prvom roku podele utiske sa nama... :wink:

Keleraba

E pa i ja sad mogu da se pohvalim da sam polozila mikrobe, i da sam lepo prosla... :)
Bila sam kod prof. Marine,koja je jako korektna i sto se tice ispitivanja i sto se tice ocena  :cvet....Stvarno nemam zamerki..Postavlja podpitanja, al iz mog iskustva ne uzima previse za zlo ako ne znate tako neke sitnice, a znate sustinu...Naravno kao i na svakom ispitu,pa i na mikrobima, jako je bitno da izvucete pravu kombinaciju pitanja tj. da imate srece...Pa eto srecno svima koji tek treba da polazu  :V :V :V

Al-Jasmina

Ja sam imala slicno iskustvo kod prof.Jelene
slusala sam nekoliko koleginica pre mene i nije bilo nekih nepoznatih pitanja, naprotiv- opustena atmosfera za odgovaranje
...nijedna od koleginica koje su bile pre mene nije delovala zastraseno iako je odgovaranje bilo saroliko-
neke su znale vise a neke manje

Bilo je dovoljno dodatnih pitanja za sve koji se zbune i zalutaju
koncept nije neophodno pisati iscrpno vec u tezama
buduci da je tako lakse preslisati sebe pred odgovaranje!

Srecno :cvet

qwertz

Kod prof. Jelene se zaista kratko pise koncept. Ali ja mislim da je to ipak bolje, nego pisati sastave. Ipak je to usmeni ispit! Njena podpitanja su sasvim umerene tezine i siguran sam da odgovore na sva ta pitanja mozete naci na predavanjima. Bar je meni tako bilo! Da ne govorim jos o tome kako je prijatno na ispitu, nije bas skroz opusteno ipak treba da se zna ko kosi a ko vodu nosi! :)  :cvet

mina-L

Ja sam bila kod prof Marine i to mi je bio jedan od najlepsih ispita! Zena sasvim realno pita,doduse za 9 i 10 trazi malo vise sto je i normalno(al ne trazi dlaku u jajetu)!

sokobiv

Da li se kod prof. Jelene moze slusati ispit?