Isplata studentskih kredita pocinje....

Started by makky, 27-09-2006, 09:35:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

zoe

Еј Бред оне оду тај дан (или им неко донесе, абитно), али то се деси у току дана, а не у цик зоре! А веруј ми, тако је свугде (или бар на још једном факсу који нећу именовати)... Вишегодишње моје искуство то потврђује. Кад год се на ТВу најави термин, дан после почиње исплата студентима.

Coolgemini

Ja sam se danas tako slatko iscimao za tu fu**ing stipendiju cekajuci u ''redu'' sat vremena...organizacija je bila naravno ocajna jer nisu uspeli da razdvoje saltere za predaju cekova od saltera za druga studentska pitanja :roll:..tiha jeza.....

sandric

I ja sam cekala sat vremena,najgore je to sto nam salteri rade samo dva sata....pa gde to ima?

Darker

Quote from: Coolgemini on 25-10-2006, 15:40:34
Ja sam se danas tako slatko iscimao za tu fu**ing stipendiju cekajuci u ''redu'' sat vremena...organizacija je bila naravno ocajna jer nisu uspeli da razdvoje saltere za predaju cekova od saltera za druga studentska pitanja :roll:..tiha jeza.....
Opu¹teno, macane, daj je meni, èekaæu u redu 3 sata :hm :hm :hm :hm

Maslacak

Ja sam to obavila danas za 2 minuta :happy:

bebica111

kada ce se znati spiskovi (ko je dobio kredit, a ko nije ) za one koji su konkurisali ove godine

Bred


sandric


Maslacak

Ovaaj...pa ljudi, izasli su spiskovi... ima nedelju dana... ja videla, i nasla sebe...
ili sam nesto opasno utripovala... :ohwell:

sandric

to je stari spisak okacili su ga kad je stigla stipendija...nisam gledala da li su nesto menjali

avgogh

Maaaa jok! Dok sam ja uspela da pronadjem sebe na spisku, taj spisak ne valja! :K
Mislim da je to spisak onih koji su konkurisali... A, i prosle godine je izasao, kao sto Bred rece, tek krajem decembra! Sto bi ove godine odradili nesto na vreme?!  :-)

Maslacak

Da da... posle sam i ja provalila, samo su istakli spisak ljudi koji su konkurisali.
A ja se bas obradovala :>

avgogh


Bred

Kakva vas isplata spopala. Jos nije ni konacna lista izasla, ccc :F

farmacoa

Zna li neko kada ce izaci konacna lista za kredit?  :`?