Predavanja vredna paznje

Started by M^i^M^a, 29-09-2006, 11:33:04

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

frckica-j

Zapravo, nas profesor koji se i borio za otvaranje farmacije je i uzeo vas program,u potpunosti! Problem su medicinski predmeti. Predaju nam profesori koji predaju medicinarima bez imalo osvrtanja na to koliko nam je potrebno to gradivo. Sad spremam mikrobe! 4 knjige. Sta ce meni seroloska dijagnostika svih onih bakterija i ostalih fuj zivotinjica??? Plus svi imaju monopole i zaj... nas kako ko stigne. Vase profe su super! Ne ponasaju se prema nama kao prema nizim bicima, nedostojim da ih pogledaju u oci!

Bred

i mi smo imali i jos uvek imamo 4 knjige iz mikroba ...  :wink:

To o cemu pricas je, rekao bih, hronican problem na relaciji doktori-farmaceuti iliti doktori-svi drugi jerBO doktori misle da su samo i jedino oni Bogom dani i da su popili svu pamet ovog sveta ...  :K2: :wacko:

frckica-j

Da nazalost!
Kod nas sad imaju 4 smjera: opsta, zubari (mrze da ih tako zovemo!), mi i od prosle godine novi smjer: studij zdravstvene njege, ili nesto slicno. Mislim da traje 3 god., nesto kao visa medicinska. I svi svakog pljuju, i svi misla da su najpametniji a da ovi ostali veze nemaju. Zalosno...

diskaaa

vredi li ici na predavanja iz med.biohemije i toxina?