Kako vam se dopala ekskurzija na Goè?

Started by zlatna ribica, 01-06-2006, 13:35:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

zlatna ribica

Ne znam kako vama, ali meni se veoma dopalo. Jedino su momci malo zakazali. Vreme nam je bilo O.K. i videli smo dosta biljaka tako da mi je sada sve mnogo jasnije. Da je bilo manje narodnjaka bilo bi jo¹ bolje. Ne znam da li zaposleni na institutu za botaniku prate ovaj forum, ali, njima skidam kapu, svi su mnoooogo dobri i stvarno su se potrudili i da nam ulep¹aju studije i da nam botaniku prika¾u u nekom drugom svetlu.

Pozdrav svima

Bred

Tako je. A ako ne prate, vi im skrenite paznju da postoji i ovaj forum :>

Nagflar_the_Sinner

Je li, zasto , bre, to," momci zakazali"?!!!


Nea


  Meni je terenska nastava na Gocu bila bas lepo iskustvo. Mislim da su takve stvari najzanimljivije kada je fax u pitanju.
  Svima bih savetovala da idu kada za to dodje vreme. Mnogi ljudi se tripuju da nece stici da pripreme ispit jer je odlazak na Goc neposredno pre prakticnog   ispita, ali mislim da to nije problem, jer tamo moze mnogo toga da se nauci. U svakom sl, ono sto se tamo nauci se mnogo teze zaboravlja.

sexoman

Kakav je sex pao tamo!!! uh.... Koleginice znaju sta rade, iskusne su, nema sta! :angel: >:D

vladimir

Takve ekskurzije i treba da obiluju time-vodite ljubav, a ne rat!!! :)

Meni je, svojevremeno, bilo vrhunski na ekskurziji sa botanièarima, stvarno su extra svi!Pozdrav za sve zaposlene na tom zavodu!!! :)

zmajic

Slazem se sa Vladimirom! Mislim da su te ekskurzije, kojih i nema nesto mnogo, kao i medicinijada, jedinstven nacin da se ljudi MALO bolje upoznaju. :angel: 
Retki trenutci kada koleginice ne pricaju samo o ispitima i ucenju! :PI

pereca

Quote from: zmajic on 11-06-2006, 11:37:35
Slazem se sa Vladimirom! Mislim da su te ekskurzije, kojih i nema nesto mnogo, kao i medicinijada, jedinstven nacin da se ljudi MALO bolje upoznaju. :angel: 
Retki trenutci kada koleginice ne pricaju samo o ispitima i ucenju! :PI

Eto, ja nikad ne pricam o ispitima i ucenju. Ali se slazem sa vama da treba da se koriste te retke lepe prilike bega sa faksa.

shmizla

 slazem se sa onom konstatacijom da su momci zakazali... mada je meni  bilo fenomenalno.. ;))

Nagflar_the_Sinner

Alo, Bre!!!
Neka neko objasni to : MOMCI ZAKAZALI...
Sta ste ocekivali pa da zakazu.

zmajic

Ocekivale smo malo vise akcije.  :Z Nije bas bilo zanimljivo gledati kako ih je pola oleseno od alkohola. :PI Pogotovo nije bilo prijatno onim koleginicama koje su bile zaduzene da drze glavu kolegi koji ne zna za sebe. :PI
Kolege ocigledno nisu upoznati sa drugim nacinima zabave. Cast izuzetcima...

zoe

Хе хе, нису они криви што изигравају фрајере а олеше се од 1 пива! :K

bebica111

ima i onih koji su  picem sakupljali hrabrost za.........

Skarlet

Hej. devojke, nemojte biti tako ostre. Ionako ih ima malo. Valjda ni njima nije lako da se snadju medju tolikim zenama...

pekmez

ej, ljudi daj promenite to, nije "na Goè", nego na Goèu, muka mi vi¹e to svaki dan da èitam.