Sponzoru¹e i sponzori

Started by Maslacak, 12-11-2006, 19:15:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Smrda

a na ovoj temi sve ami macani....i maslacak!!
hehe...kako simptomaticno....
a sta se ima protiv sponzorusa...pa one rade ono sto najbolje,ccitaj jedino znaju....prodaju sebe...a ovce su tu da se nono3ju....s toga...sve bih ja to... :F :F
a sad ko je gori sponzor ili sponzorusa?!?!...ne znam  :hm ...meni su podjedanako bljak...ali ne vidim zasto njih ne pominjete.....

Maslacak

sta fali sponzorima?
ja sam uvek vise pravdala narkomane nego dilere :> :>

A nemam pojma. Mislim da ne bih mogla da se druzim sa nekom sponzorusom (pa da mogu reci: ok je ona inace), prosto zato sto to govori o nekom njenom sistemu vrednosti koji se ne poklapa sa mojim nikako...

ona pricica o tipu iz engleske i macanos ortakinjom... a jeste slatko to, nekako bas romanticno :happy:
desava se i da se snime nastavci... nekad takve ljubavi zaista i potraju...
zato i kazem, bice da je ljubav ipak najvaznija...

osim sponzorusama naravno :K

Smrda

ma koji sistem vrednosti....pa ona bas ima sistem visokih vrednosti...lepo ona sve to naplati...cist racun,duga....

a sponzori,pa nije to bas isto kao dileri...mislim da je veza sponzor-sponzorusa malo povezanija....jedno je uslovilo drugo...a sta je bilo prvo od ta dva,pojam nemam....meni njegov sistem vrednosti nije jasan....

dyki

#18
Quote from: Maslacak on 14-11-2006, 23:37:28

ona pricica o tipu iz engleske i macanos ortakinjom... a jeste slatko to, nekako bas romanticno :happy:
desava se i da se snime nastavci... nekad takve ljubavi zaista i potraju...
zato i kazem, bice da je ljubav ipak najvaznija...


Joooj, Maslacak, kapiram da me ne kapiras :) U pravu si, tacno je da je ljubav naj vaznija (osim kod doticnih sponzorusa... mada ko zna, mozda i one imaju nekoga koga vole a sponzor im dodje kao poslodavac :) ) ja sam se navukao na pricu jer je to nasa zajednicka jako dobra drugarica i ne bih voleo da je gledam kako se raspada pored takvog lika... A glupo je da na javnom mestu objasnjavam jos celu jnenu i njegovu porodicnu situaciju (tek njenu sestru sto bih  :F :F :F ) i ceo njihov zivot uopste, komplikovano je malo
Samo jos jedno: Dare, zar se on nije vratio ovde da bi "ozvanicili" tu vezu? Pitao sam je ja to, ona kao "ne, ne, ne... mislim ja necu, nema sanse" Zar to nije "malo" lose sa njene strane? Cini mi se k'o zavlacenje coveka a on vise nije dovoljno mlad da bi spucao svoje vreme u neciji hir...

chicio

poslije 15 godina krize, dobro je da su samo sponzorushe evoluirale. tamo gdje kriza traje vijekovima (kuba, brazil) majke podvode jedanaestogodishnje ccerke - prava prostitucija. ili pogledajte ex sssr - poslije toliko sluchajeva bijelog roblja, one kao i dalje vjeruju da dolaze ovamo da poshteno zarade pare.
a vrh sponzorushe je sponzorusha koja opushteno i svjesno pricha o svom izboru nachina zhivota, a ne one koje se foliraju kao vo-no...

Maslacak

Quote from: chicio on 15-11-2006, 14:24:08
a vrh sponzorushe je sponzorusha koja opushteno i svjesno pricha o svom izboru nachina zhivota, a ne one koje se foliraju kao vo-no...

lepo je to sto ona prica, al nek se ipak drzi dalje od mene :>

Quote from: dyki on 15-11-2006, 07:54:04
ja sam se navukao na pricu jer je to nasa zajednicka jako dobra drugarica i ne bih voleo da je gledam kako se raspada pored takvog lika... A glupo je da na javnom mestu objasnjavam jos celu jnenu i njegovu porodicnu situaciju (tek njenu sestru sto bih  :F :F :F ) i ceo njihov zivot uopste, komplikovano je malo

ma naravno da te kapiram...
znam kako je kad ti se drugarica raspada pored nekog kretena... tako da potpuno razumem tu vrstu brige.
ja sam samo prokomentarisala na osnovu dela price koji znam, ono sto je D rekao..."ljubavne i apsolutno neracionalne" price...to ume biti tako slatko... :happy:
a ne znam celu pricu, niti uopste treba da je znam, tako da govorim samo uopsteno...

Darker

QuoteNesto nisam video da snimaju nastavke Grin Grin Grin
Zato ¹to su ¾iveli sreæno do kraja ¾ivota :K :K :wink: :wink: :wink:
QuoteSamo jos jedno: Dare, zar se on nije vratio ovde da bi "ozvanicili" tu vezu? Pitao sam je ja to, ona kao "ne, ne, ne... mislim ja necu, nema sanse" Zar to nije "malo" lose sa njene strane? Cini mi se k'o zavlacenje coveka a on vise nije dovoljno mlad da bi spucao svoje vreme u neciji hir...
On da je imao bolju opciju-ne bi se vraæao, kapi¹? Apsolutno nigde ne pi¹e da ona mora da ostane sa njim za vijeki vjekov... Koliko god nezreo - ipak ima 35 god :wink:
No, poenta je da takva ljubav sa velikom razlikom u godinama def. nije materijalna, jer nema osnovnih elemnata da bude takva - elem, novca! :>
Tako da postoje prave ljubavi sa velikom razlikom u godinama, a da nisu sponzor-sponzoru¹a tipa... Neæemo dublje zalaziti u njihovu vezu, jer nema veze sa temom, a i njihova je stvar :wink:

hulio_salinas

nisam bas imao zivaca da procitam sve postove... izvinite zbog toga...

zato pisem svoj stav nezavisno...

dakle, mislim da sponzoruse nista ne smetaju zenama... ostale mogu samo da se ugledaju i hvataju pelcere...

a sto se tice muskih;
2 grupe...

1. gotivi ih jer su snalazljive i uglavnom normalne (na prvi pogled)
2. ne moze da ih smisli, jer su zbog istih tanji za koju hiljadu jevreja...

dyki

AAAAAAAAAAAA BREEEEEEEEEEE DAREEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!! Necu vise da pricam, sta ima da se nerviram.... Kako ne kapiras da mogu da se vole i ljudi od kojih je jedan(a) burzuj a drugi(a) nema dinara? To sto ti imas neke tripove da svako ko ima pare nema sanse da nadje nekoga ko ce ga voleti i bez tog novca je druga stvar! Sta, mislis da ti neces imati dovoljno para u zivotu pa odmah ove druge stavljas u kos sponzora ili ti je zao sto ne mozes bez dovoljno para da imas takve lepe a "glupe" devojke? Onda hajde svi da budemo j... hipici, duvamo travu, blejimo bez dinara i naci cemo pravu ljubav, a? Ne mozes sve tako crno-belo da ih delis!
A on da nju nije upoznao cisto sumnjam da bi se vracao, i ne krivim ja njega sto to radi nego nju sto kao da je bas briga za to, cini mi se jaaaako lose sa njene strane, uopste ne razmislja o posledicama po njega! E to je ono sto hocu da kazem, ni jedno ni drugo ne razmisljaju o posledicama, valjda ce poceti kad im se obije o glavu. Mada interesantno je to sto sam bio misljenja da jedino kao dete mozes cisto i bez predrasuda da volis nekog jer ti se nista lose nije desilo, svaki sledeci put si sve puniji sumnji... Njihova veza kao da je takva spolja gledano... Sto bi znacilo da su kompletni retardi... Ma bolje kao sto si rekao da vise ne pricamo o tome, nije u redu, mada su sjajan primer za raspravu :)

Maslacak

Quote from: dyki on 15-11-2006, 16:55:55
Kako ne kapiras da mogu da se vole i ljudi od kojih je jedan(a) burzuj a drugi(a) nema dinara?

Slazem se...
ali ja nisam ni primetila da je D govorio o tome, on je samo rekao da je kod njih ocigledno da nisu u vezi zbog para, iz cega sledi da mora biti zbog ljubavi :>

I ne povlacite jadnu drugaricu vise po forumu (sreca pa ljude mrzi da citaju :K), vec vi to na pm, ili uz pivce u Korchu :wink:

Quote from: hulio_salinas on 15-11-2006, 16:50:32
dakle, mislim da sponzoruse nista ne smetaju zenama... ostale mogu samo da se ugledaju i hvataju pelcere...

...da hvatamo pelcere...  :confused:  :`?  :! :shock

zasto bih se ugledala na neku od njih ako nemamo ni najmanje slicne potrebe i ciljeve?

Darker

Quote from: Maslacak on 15-11-2006, 17:58:35
Slazem se...
ali ja nisam ni primetila da je D govorio o tome, on je samo rekao da je kod njih ocigledno da nisu u vezi zbog para, iz cega sledi da mora biti zbog ljubavi :>


Mene frapira kako ova macanka mene bolje kapira za mesec dana poznanstva nego ovaj klipan koga znam 8 godina :][ :][ :][

Elem, rekoh koja je poenta razvlaèenja drugarice po temi, Dyki ako si i dalje glup - pm :K :K :K :K

dyki

Elem, taman htedoh reci "sorry macane", ali sad necu :) U pravu ste, aj' nek vam bude, ali nije stvar u kapiranju nego u sukobu tvog i mog, tj. slaganju tvog i Masla... Kako ide zenski rod od Maslacak? :) Anyway, slaganju vaseg misljenja (doduse ovo sam pisao jer nismo stigli sinoc da se ispricamo :) ) Negooo... Da, sponzoruse... Sta reci... Neka ih, to je kao manekenski posao samo sto pred kraj karijere mozes da na'vatas sponzora na dete :)

Maslacak

Quote from: Darker on 15-11-2006, 18:50:02
Mene frapira kako ova macanka mene bolje kapira za mesec dana poznanstva nego ovaj klipan koga znam 8 godina :][ :][ :][

ma kapiram ja vas obojicu, al vi jedan drugog.... koma :lol:

@dyki
nisam razmisljala o padezima (zapravo - nisam razmisljala niocemu) pri izmisljanju nika...ali maslacak je muski rod, sto znaci da nema zenski (:K)...a to bi onda valjda bilo "maslackovog"...

a rade to sa detetom i manekenke...al to su onda valjda manekenske sponzoruse? :K
npr Liz Hurley...a ona je jos i glumica....
ih, pa to je 3 u 1! :> :> :>

nego, jel mislite i vi da mi ostale treba da hvatamo pelcere? :K

Darker

Mani se, pelcerovanja - èuvaj zdravlje...

AquArius

 :][
Hocete vi da ova vasa ortakinja i njen "Englez" dobiju novu temu?

Quote from: Maslacak on 15-11-2006, 17:58:35
I ne povlacite jadnu drugaricu vise po forumu (sreca pa ljude mrzi da citaju :K), vec vi to na pm, ili uz pivce u Korchu :wink:

Citam ja i slazem se (to za pm i Korch)

:police: